• V košíku zatiaľ nič nemáte :(

Podobné produkty

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 7.0

  • Akcia -14%

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 7.0

140,00 € s DPH 162,00 €

dočasne vypredané

Výrobca: CTEK
Obj. čílso: 123

Garantovaná ZÁRUKA 5 rokov od výrobcu!

Spoľahlivý model aj pre náročných zákazníkov pre nabíjanie batérií od 14Ah do 150Ah (200Ah pre udržovanie) s maximálnym nabíjacim prudom 7 A.

MXS7.0 je vyššia rada modelu MXS5.0.

Disponuje režimom SUPPLY –

Kompaktný, univerzálny, skvele vybavený 12V model pre náročné hobby aj profi užívateľa. 8- krokový režim. Režim náhradného zdroja a rekondície.

Kompaktný a výkonný, vodeodolný, automatický 12V nabíjač. Je vhodný pre nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích batérií vrátane AGM a gélových v širokom rozmedzí kapacít. Vďaka patentovanej technológii, osmifázovému nabíjaciemu profilu a vyhladenie výstupného prúdu zaisťuje maximálne využitie potenciálu batérií. Nabíjač je vhodný pre nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích aj trakčných batérií vrátanie AGM aj GÉLových.

Režim NAPÁJANIE (SUPPLY) zabezpečí energiu pre Vaše vozidlo aj bez prítomnosti akumulátora. Režim SUPPLY je u mnohých vozov nevyhnutný, napr. keď meníte akumulátor; nebudete musieť pracne obnovovať nastavenia programov („odkódovania“ programov býva značne nákladné).

POZOR! Pre nabíjanie v režime RECOND je nutné batériu odpojiť od elektroinštalácie a nabíjať akumulátor mimo automobil, loď, karavan, apod Jedná sa o systém v ktorom sa vykonáva riadené premiešanie elektrolitu a teda nabíjač pracuje s vyšším napätím ako u ostatných režimov. Režim RECOND nemožno použiť pre batérie s gélovým (AGM) elektrolitu!!! Režim RECOND možno používať 1× ročne (maximálne 2× za rok).

POZOR: Pokiaľ sa nejedná o bezúdržbovú batériu (má voľne prístupné viečka), je nutné tieto viečka nechať po dobu nabíjania otvorená.

Vhodný pre nabíjanie 12V batérií kapacít: 14 – 150Ah Vhodný pre udržiavanie 12V batérií kapacít: 14–225Ah Maximálny nabíjací prúd: 7A Izolácia (stupeň ochrany krytu nabíjača): IP65 (prachotesný a odolný striekajúcej vode)

velka spokojnost s nabijackou ihned po doruceni zvladla na vybornu 2 ks bateriek 1x start stop a druha gelova ozaj uprimne odporucam som fakt s nou spokojny

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Súvisiace produkty

Nabíjačka CTEK M200

Nabíjačka CTEK M200

predaj ukončený

Nabíjačka CTEK M300

Nabíjačka CTEK M300

predaj ukončený

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 10

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 10

skladom

156,00 € s DPH

+-

Naposledy pozerané produkty

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 7.0
  • Akcia -14%

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 7.0

dočasne vypredané

140,00 € s DPH