GARANCIA VRÁTENIA TOVARU

100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ DO 14 PRACOVNÝCH DNÍ.

Garantujeme Vám vrátenie všetkých vynaložených prostriedkov na nákup tovaru, pokiaľ sa ho rozhodnete vrátiť do 14 pracovných dní od dátumu prevzatia.

Kupujúci ako súkromná osoba (osoba bez prideleného IČO) má právo odstúpiť od zmluvy do 14 pracovných dní od prevzatia tovaru.

Nepoužívaný tovar je potrebné vrátiť spolu s príslušenstvom vrátane kompletnej dokumentácie, návodu, záručného listu a dokladu o zaplatení, zabalený v originálnom a nepoškodenom obale. Odporúčame poslať tovar doporučene (zásielky na dobierku nepreberáme).

Kupujúci je povinný oznámiť vrátenie tovaru predávajúcemu vopred s uvedením čísla faktúry, na ktoré bol tovar zakúpený. V prípade vrátenia tovaru dodaného formou zásielky, sú odpovedajúce finančné prostriedky vrátené výhradne bezhotovostným prevodom na účet v lehote 15 dní, pokiaľ nie je dohodnuté inak (pozrite nižšie Ďalšie možnosti).

Vrátenie zakúpeného tovaru do 14 pracovných dní je možné len pre zákazníkov - súkromné osoby. Ustanovenie zákona sa nevzťahuje na firmy.

Ďalšie možnosti:

  • Za tento tovar si môžete vybrať iný v minimálnej hodnote vymieňaného tovaru. Ak si vyberiete drahší, rozdiel doplatíte.
  • V prípade, ak si neviete tovar na výmenu okamžite vybrať, ponúkame vám možnosť výmeny za darčekový poukaz v hodnote tovaru, s ktorým máte 1 rok času na rozhodnutie, alebo ním môžete urobiť radosť niekomu blízkemu alebo Vám vrátime peniaze.