GARANCIA NAJLEPŠEJ CENY

Čo je garancia najlepšej ceny?

- Pred nákupom: zašlite nám odkaz na stránku produktu s lepšou cenovou ponukou u ľubovoľnej konkurencie a počkajte na našu odpoveď. Naši operátori Vás budú kontaktovať a v prípade že to bude možné, cenu dorovnajú: vzťahuje sa na všetky produkty a všetky značky v súlade s podmienkami tejto garancie. Pozor: Lepšiu cenu nie je možné pri objednávke kombinovať so zľavovými kupónmi.

- Po nákupe: do 7 dní po nákupe vo Zvaracka.eu máte stále možnosť uplatniť si našu garanciu najlepšej ceny. Ak nájdete lepšiu ponuku na produkt, ktorý už máte zakúpený alebo bola cena tohto produktu na našom e-shope znížená, máte nárok na kupón v hodnote rozdielu pôvodnej ceny a zníženej ceny produktu.

Ako môžem požiadať o lepšiu cenu pred nákupom?

Na to, aby sme dorovnali ponuku je potrebné: 
- nájsť produkt, ktorý si chcete zakúpiť na našom e-shope
- kliknite na možnosť „NAŠLI STE LEPŠIU PONUKU?“  (nachádza sa veďa ceny produktu)


- vyplnte formulár s požadovanými políčkami a taktiež s odkazom na lepšiu ponuku konkurenčného obchodu, ktorú ste našli a odošlite ho.

Ak bude ponuka v súlade s podmienkami tejto garancie, skontaktujeme Vás v priebehu pracovného dňa našim tímom a dostanete inštrukcie ako postupovať v prípade kúpy tovaru za nižšiu cenu. 

Čo ak som našiel lepšiu ponuku až potom, ako som si už tovar zakúpil? 

Pošlite email na info@zvaracka.eu, ktorý bude obsahovať:

   • Meno a Priezvisko
   • Váš email
   • Číslo objednávky, v ktorej ste si objednali tovar
   • Odkaz na konkurenčný obchod s nižšou cenou

   Vaša požiadavka bude analyzovaná hneď ako to bude možné a náš tím Vás bude kontaktovať do dvoch pracovných dní, aby Vám v prípade vyhovenia poskytol kupón vo výške rozdielu ceny.

   Ako Zvaracka.eu dorovná ponuku a ako mám postupovať v prípade záujmu o nákup tovaru za lepšiu cenu?

   Tieto požiadavky budú spracované hneď, ako to bude možné. Následne budete kontaktovaný naším tímom, ktorý Vám podá inštrukcie, ako postupovať v prípade nákupu za lepšiu cenu. Nemajte obavy, bude to veľmi rýchle a jednoduché, a budeme Vám k dispozícii celý čas! 

   Koľko dní po nákupe mám nárok požadovať kupón na kompenzáciu cenového rozdielu?

   Záruku najlepšej ceny je možné žiadať do 30 dní od zakúpenia tovaru na e-shope alebo kamennej predajni. 

   Ako dlho bude trvať, kým schválite moju žiadosť o kupón?

   Požiadavku začneme vybavovať hneď po jej zaslaní zákazníkom a odpoveď dostane zákazník do dvoch pracovných dní. 

   Vzhľadom však na 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí, ktorú Zvaracka.eu ponúka, bude kupón možné uplatniť až po tejto dobe.  

   V akom prípade si nemôžem uplatniť túto garanciu?

   - ak konkurenčná ponuka nie je permanentná cena, ale iba limitovaná ponuka (výpredajové akcie, prípadne iné špeciálne ceny)                                                                                                           

   - ak konkurenčná ponuka pochádza od predajcu, ktorý nie je certifikovaný - pre tieto účely Zvaracka.eu považuje za certifikovanú konkurenciu takého predajcu, ktorý:

   a) ponúka nielen nákup prostredníctvom e-shopu, ale aj na vlastnej kamennej predajni 

   b) vlastní certifikát aspoň jedného orgánu dohliadajúceho na elektronické obchodovanie (heureka, bezpečny nakup, nakupujbezpečne atď.)

   - ak konkurent nemá produkt skladom alebo ihneď k dispozícii na odoslanie 

   - ak Zvaracka.eu nemá produkt v ponuke

   - ak sa konkurenčná ponuka odvoláva na tovar, ktorý bol otvorený a vrátený, opravený alebo má známky užívania alebo poškodenia alebo akýkoľvek iný stav tovaru, odlišujúci sa od nového a neotvoreného tovaru

   - ak bola požiadavka podaná po 30-dňovej lehote.

   - ak je lepšia cena zo strany konkurenta výsledkom použitia zľavového kupónu  

   Rozumiem že na produkty v zľave sa táto garancia nevzťahuje! 

   Ako mám postupovať v prípade, keď som si kúpil tovar a o niekoľko dní neskôr bol tovar vo Zvaracka.eu zľavnený?

   Pokiaľ je nižšia, akciová cena ponúkaná priamo na e-shope Zvaracka.eu, máte možnosť požiadať o zľavový kupón, ktorým si cenový rozdiel uplatníte pri ďalšom nákupe. 

   Prečo to robíme? Pretože tým získate istotu, že Vám aj v prípade, ak nájdete lepšiu cenu pár dní po Vašom nákupe, danú čiastku vrátime a zaručíme nákup za najlepšiu cenu.

   Cenová garancia sa nevzťahuje na zľavnenú sumu, ktorá je výsledkom uplatnenia ďalšieho zľavového kupónu v e-shope Zvaracka.eu. To znamená, že jednotlivé zľavové kupóny nie je možné navzájom kombinovať.  

   Koľko času mám na uplatnenie už získaného zľavového kupónu?

   Po získaní kupónu Vám ostáva 12 mesiacov na to, aby ste ho využili. Po tejto dobe už nebude možné kupón použiť, nakoľko prestane byť aktívny.

    

   Našiel som lepšiu cenu, no ponuka už zmizla. Aké mám možnosti?

   Jediné čo v túto chvíľu môžete spraviť je dúfať, že sa ponuka opäť zobrazí. Dôkaz o výhodnejšej cene musí poskytnúť sám zákazník. Tím Zvaracka.eu nie je povinný poskytnúť akýkoľvek dôkaz o tom, že spomínaná ponuka neexistuje alebo že je neplatná. 

    

   Je táto garancia platná aj pre kamenné predajne?

   Áno, tieto a všetky ostatné benefity nášho e-shopu platia aj pre kamenné predajne. V tomto prípade naše kamenné predajne ale nebudú schopné spracovať dané požiadavky pre nákup, ktorý bol uskutočnený na našom e-shope. 

    

   Môžem si uplatniť garanciu najlepšej ceny aj pri ponukách e-shopov z iných krajín?

   Áno, môžete. Musíte sa však vopred uistiť, že cena konkurenta, ktorú od nás požadujete dorovnať, zahŕňa aj lokálne dane a prepravné poplatky za doručenie na Vašu adresu.