Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 5.0 TEST&CHARGE 3v1

Nabíjačka v kombinácii s testerom akumulátora a alternátora (3v1) vhodná pre osobné vozidlá, dodávky a motocykle od 1,2 do 120Ah (do 160Ah pre udržiavanie).

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: 237
€116 –6 % €109 €90,83 bez DPH
Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 5.0 TEST&CHARGE 3v1
Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 5.0 TEST&CHARGE 3v1
Akcia Odporúčané
€116 –6 %

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Nabíjačka v kombinácii s testerom akumulátora a alternátora (3v1) vhodná pre osobné vozidlá, dodávky a motocykle od 1,2 do 120Ah (do 160Ah pre udržiavanie).

Vylepšený variant veľmi úspešnej nabíjačky MXS 5.0 v kombinácii s testerom batérie a alternátora. Jednoduchou zmenou režimu sa z nabíjačky stáva tester pre posúdenie vašej batérie či alternátora.

Nabíjačka MXS 5.0 test nad charge (3v1) je určená na nabíjanie a udržovanie 12V batérií. Nabíjačka je vhodná na nabíjanie všetkých druhov olovených akumulátorov – s tekutým elektrolytom aj gelových (AGM), údržbových aj bezúdržbových (nemajú viečka), trakčných, automobilových aj motocyklových, pre záložné zdroje (UPS), a podobne. MXS 5.0 ponúka najnovšie technológie vytvorené pre profesionálne nabíjačky značky CTEK. Táto nabíjačka môže vyriešiť veľa problémov spojených s vašou batériou. Nabíjačka spĺňa vysoké nároky bežných užívateľov. MXS 5.0 diagnostikuje stav batérie. Obsahuje režim Recond pre premiešanie elektrolytu v prípade jeho rozvrstvenia (krok 6 v režime nabíjania). Nabíjačka je vhodná na udržiavacie nabíjanie a nabíjanie počas chladných zimných mesiacov (režim Vločka). Režim Vločka je vhodné použiť aj pri AGM a gélových akumulátoroch nad 30 Ah. Jej unikátny displej umožňuje užívateľovi sledovať celý proces nabíjania.

Ochrana proti skratu, prepätiu a prepólovaniu.

Dodáva sa s dvoma sadami konektorov: krokosvorky a oká.

POZOR!

Pri nabíjaní v režime RECOND je nutné batériu odpojiť od elektroinštalácie a nabíjať akumulátor mimo automobil, loď, karavan, a pod. Jedná sa o systém, v ktorom sa vykonáva riadené premiešanie elektrolytu, a teda nabíjačka nabíja na vyššie napätie než u ostatných režimov.

Režim RECOND nemožno použiť pre batérie s gélovým elektrolytom (AGM)!

Režim RECOND je vhodné použiť pri akumulátoroch dlhodobo hlboko vybitých, kde dochádza k vrstveniu elektrolytu (dole hustne, hore je redší). Tento režim je vhodné vykonávať iba raz (maximálne 2×) ročne.

Pokiaľ sa nejedná o bezúdržbovú batériu (má voľne prístupné viečka), je nutné tieto viečka nechať po dobu nabíjania otvorené.

Záruka: 5 rokov

 

#technicke-informacie#

Menovité napätie: AC 220-240VAC, 50-60 Hz
Nabíjacie napätie: SMALL, NORMAL: 14,4, studený / AGM: 14,7, RECOND: 15.8V
Minimálne napätie: batérie 2.0V
Nabíjací prúd: 5A max
Prúd, sieťový: 0.65 RMS (pri plnom nabíjací prúd)
Spätný odber prúdu: <1AH / mesiac
Zvlnenie: <4%
Teplota okolia: -20 ° C do + 50 ° C, výstupný výkon sa automaticky zníži pri vysokých teplotách
Typ nabíjačky: 8 krokov, plne automatická nabíjací cyklus s nastaviteľnými parametrami
Typy batérií: Všetky typy 12V akumulátorov olovených (mokré, MF, Ca / Ca, AGM a GEL)
Kapacita akumulátora: 1.2-110Ah až 160Ah pre údržbu
Rozmery: 168 x 65 x 38 mm (D x Š x H)
Izolačná trieda: IP65
Hmotnosť: 0,6 kg

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Hmotnosť: 0.6 kg
Značka: CTEK
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
A Avatar autora | 23.2.2018
Ok
5
M Avatar autora | 14.2.2017
- nabíjačka funguje po nastavení programu plne automaticky - jednoduché ovládanie - možnosť nabíjania aj malých akumulátorov používaných v motocykloch - slovenský manuál si treba stiahnuť zo stránky výrobcu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédska spoločnosť Ctek vyrába nabíjačky ,ktoré sú dlhodobo jednotkou vo svojom obore. Ide o vysoko kvalitné, sofistikované prístroje ,ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Kompaktnosť, jednoduchosť a špičková technológia im umožňuje stať sa vedúcou značkou v tejto oblasti. . Nabíjačky Ctek je možné aplikovať na všetky dostupné typy olovených akumulátorov (vrátane GEL,AGM,Ca/Ca a pod.)

V sortimente Ctek nájdete nabíjačky, ktoré nabíjajú od malých motocyklových batérií až po akumulátory do nákladných, stavebných a iných ťažkých strojov.

Ponuka nabíjačiek Ctek disponuje tiež profesionálnymi prístrojmi pre dielenské a  iné odborné použitie. Chýbať tiež nesmie ani vybavenie nutné pre tuto prevádzku.

Spoločnosť Ctek veľmi hľadí na bezpečnosť elektrotechniky vo vozidlách. Plno automatické nabíjačky riadené mikroprocesorom sú vybavené bezpečnostnými prvkami zabraňujúcimi akémukoľvek poškodeniu vozu či akumulátoru. Môžete teda batériu bez starosti nechať pripojenú k vášmu automobilu alebo motocyklu.

Mnohé modely sú vybavené špeciálnym režimom pre udržiavanie akumulátorov behom zimných mesiacov alebo v inom období, kedy nie je v prevádzke.

Nabíjačky Ctek tiež dokážu obnoviť už čiastočne poškodený akumulátor špeciálnym módom Recond. 

MXS5.0_CAR_MINI_Cab

Podobné produkty

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 5.0 new
Akcia Najpredávanejší Odporúčané
€80 bez DPH
€96
€108 (–11 %)
Kód: 2138
Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 7.0
Akcia
€116,67 bez DPH
€140
€162 (–13 %)
Kód: 123
Nabíjačka autobatérií CTEK XS 0.8
€45,83 bez DPH
€55
Kód: 2140