Rottluff Promax 125x2,5x22,23

Hrubovací a rezný kotúč pre spracovanie nerezovej ocele.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: AS005676
€4,80 €4 bez DPH
Rottluff Promax 125x2,5x22,23

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Hrubovací a rezný kotúč pre spracovanie nerezovej ocele.

Univerzálne použitie pre rezanie a hrubovanie.

Obzvlášť vhodné k brúseniu vďaka nopkovej štruktúre.

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsne kotúče
Hmotnosť: 0.1 kg
Materiál použitia: Nerezová oceľ
Priemer: 125 mm
Značka: Lukas

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Rok 1991 je začiatkom rozvoja výrobných a obchodných aktivít firmy LUKAS-Erzett v Českej republike. Postupne boli v obci Skalná, neďaleko pri Chebe, vybudované nové výrobné, skladové a administratívne objekty, kde teraz spoločnosť LUKAS CZ sídli.

Výrobný závod sa sústreďuje na výrobu lamelových brúsnych tanierov, brúsnych vejárov z plátna, rúna a ich kombinácií, výrobu brúsnych valcov, poréznych brúsnych kotúčov a brúsnych priemyselných čiapočiek a tiež podologických patentovaných čiapočiek. Predávajú kompletný sortiment brúsnych nástrojov skupiny LUKAS-ERZETT, doplnený technickými kefami. Dodávajú všetky možné nástroje na brúsenie, frézovanie, predleštenie, finalizáciu povrchov i leštenie.

Je možné nakupovať rôzne druhy všestranných aj špecializovaných lamelových tanierov so širokým spektrom použiteľnosti napríklad SLTT - na plechovom nosiči s keramickým zrnom. Výhodou tohto lamelového taniera je neobyčajný úberový výkon, patentovaný tvar lamiel, ktorých usporiadanie umožňuje menej hluku, menej vibrácií, rýchlejšiu prácu, vyšší výkon a lepšie povrchové výsledky.

Ďalším často používaným nástrojom na brúsenie v ručne vedených brúskach sú efektívne brúsiace vejáre. Skladajú sa z jednotlivých lamiel brúsnej pásky a brúsneho rúna, alebo kombináciou oboch materiálov a sú vejárovito upevnené okolo náboja nástroja.

Technológia zmeny farby čiapočky včas varuje pred hroziacim prehriatím pokožky niekoľkými stupňovou zmenou farby klobúčika. Pracovník na to môže okamžite reagovať znížením tlaku, zmenou pracovnej oblasti alebo krátkym prerušením ošetrenia.

Produktpalette-1024x474