Lukas

Webová stránka značky: Lukas

Rok 1991 je začiatkom rozvoja výrobných a obchodných aktivít firmy LUKAS-Erzett v Českej republike. Postupne boli v obci Skalná, neďaleko pri Chebe, vybudované nové výrobné, skladové a administratívne objekty, kde teraz spoločnosť LUKAS CZ sídli.

Výrobný závod sa sústreďuje na výrobu lamelových brúsnych tanierov, brúsnych vejárov z plátna, rúna a ich kombinácií, výrobu brúsnych valcov, poréznych brúsnych kotúčov a brúsnych priemyselných čiapočiek a tiež podologických patentovaných čiapočiek. Predávajú kompletný sortiment brúsnych nástrojov skupiny LUKAS-ERZETT, doplnený technickými kefami. Dodávajú všetky možné nástroje na brúsenie, frézovanie, predleštenie, finalizáciu povrchov i leštenie.

Je možné nakupovať rôzne druhy všestranných aj špecializovaných lamelových tanierov so širokým spektrom použiteľnosti napríklad SLTT - na plechovom nosiči s keramickým zrnom. Výhodou tohto lamelového taniera je neobyčajný úberový výkon, patentovaný tvar lamiel, ktorých usporiadanie umožňuje menej hluku, menej vibrácií, rýchlejšiu prácu, vyšší výkon a lepšie povrchové výsledky.

Ďalším často používaným nástrojom na brúsenie v ručne vedených brúskach sú efektívne brúsiace vejáre. Skladajú sa z jednotlivých lamiel brúsnej pásky a brúsneho rúna, alebo kombináciou oboch materiálov a sú vejárovito upevnené okolo náboja nástroja.

Technológia zmeny farby čiapočky včas varuje pred hroziacim prehriatím pokožky niekoľkými stupňovou zmenou farby klobúčika. Pracovník na to môže okamžite reagovať znížením tlaku, zmenou pracovnej oblasti alebo krátkym prerušením ošetrenia.

Produktpalette-1024x474

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom
SLTFlex-pre rádiusy a uhlové zvary
€8,33 bez DPH
€10
Kód: 1390
Lamelový kotúč SLTR zirkokorund
€4,58 bez DPH
€5,50
Kód: 4325
Lamelový kotúč SLTT na oceľ pr.125 mm
€4,58 bez DPH
€5,50
Kód: 1393
Lamelový kotúč na nerez LUKAS V2 Power INOX
€4,75 bez DPH
€5,70
Kód: 4990
Rottluff Promax 125x2,5x22,23
€4 bez DPH
€4,80
Kód: AS005676

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom