OMI 1950 LS synergia

Synergický invertorový zvárací poloautomat OMI 1950LS PFC umožňuje nastavenie parametrov manuálne alebo pomocou synergie. Je možnosť ďalej elektronicky nastaviť dĺžku bodu, hodnoty zvárania dlhými bodmi či prepnúť stroj do režimu dvojtakt alebo štvortakt.

Dostupnosť Dostupné do 3 dní
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 20985
€840,60 €700,50 bez DPH
OMI 1950 LS synergia
omi1950
Český výrobok Záruka 5 rokov

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Synergický invertorový zvárací poloautomat OMI 1950LS PFC umožňuje nastavenie parametrov manuálne alebo pomocou synergie. Je možnosť ďalej elektronicky nastaviť dĺžku bodu, hodnoty zvárania dlhými bodmi či prepnúť stroj do režimu dvojtakt alebo štvortakt.

Digitálny V-A meter.

Dvojkladkový podávač zváracieho drôtu.

Eurokoncovkou je možné pripojenie horákov 3,4,5 m.

Stroj je vybavený digitálnou riadiacou doskou pre nastavenie všetkých funkcií pomocou tlačidiel a zobrazuje priebeh zvárania na dvoch samostatných displejoch.

Je možné nastaviť funkcie: predfuk, výlet/nábeh prúdu, nastavenie elektronickej tlmivky, dohorenie/dobeh prúdu, dofuk, body, bodové zváranie, 2T, 2T body, 2T pulzy, 4T, 4T body, 4T pulzy.

Konštrukcia zváracieho stroja OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry je možné zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysokolegovaných ocelí aj hliníka a jeho zliatin.

Možnosť zvárania hliníka:
Hliník je možné zvárať metódou MAG iba drôtom AlMg5 s priemerom 1,0 mm alebo 1,2 mm s horákom dĺžky max.3 m vybaveným teflónovým bowdenom, značkovými prúdovými špičkami určenými na zváranie hliníka. Podávač drôtu je nutné osadiť kladkou s U profilom. Zvárané hliníkové diely musia mať stenu min. 2 mm.

#technicke-informacie# 

Zaťažovateľ: Merané pri 40°C
MIG-zváranie v ochrannej atmosfére
25% - 195A - 22,75V
60% - 140A - 21V
100% - 120A - 20V

Účinnosť: 85%

Hmotnosť: 28,40 kg

Napájacie napätie: 1x230 V (-30%/+15%)

Rozsah prúdu: MIG 30A-195A

Rozmery dxšxv: 650x220x610

 

#technicke-informacie-koniec# 

Dodatočné parametre

Kategória: Synergické zváračky
Hmotnosť: 28.4 kg
Metóda zvárania: CO2 MIG/MAG
Značka: OMICRON

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

banner omicronFirma OMICRON z českého Třebíča vyrába kvalitné zváracie zdroje pre zváranie MIG/MAG, TIG a zváranie obalenou elektródou MMA. Zváračky Omicron sú obľúbené pre nízku poruchovosť a výborné vlastnosti. Spoľahlivosť tejto značky dokazuje aj niekoľkonásobné prvenstvo zváračky Omicron GAMA 166 ako „Produkt roku“ na najväčšom cenovom porovnávači v Európe, na Heureke.

Korene firmy Omicron vznikli už v 80. rokoch, keď nadaný elektrotechnik Antonín Kühtreiber ( spoluzakladateľ firmy Omicron ) zostrojil zváracie poloautomaty MIG/MAG vlastnej konštrukcie. Tieto obľúbené stroje sa v 90. rokoch vyrábali pod značkou DELTA Třebíč.

V roku 2002 založil so svojim synom firmu Omicron ktorá sídli v areáli bývalej 1. Brnenskej strojárne v Třebíči

Dnes sa prevádzka firmy nachádza na 3000m2 z toho je asi 2000m2 výroba a 1000m2 sklady a administratívne priestory.

Dlhoročná tradícia s vývojom zváracích strojov nám priniesla tím špičkových odborníkov v mnohých odboroch strojárskej i elektrotechnickej výroby, ktorí nepretržite pracujú na vývoji nových modelov zváracích strojov. Naše stroje sú dnes na veľmi vysokej úrovni ako po funkčnej stránke tak aj vzhľadom.

Nové priestory im umožnili investovať do nových technológií napr.:

- CNC obrábacie centrum a ostatné vybavenie ktoré umožňuje byť sebestační vo výrobe i konštrukcii foriem na lisovanie plastových dielcov, bez ktorých sa nezaobíde dizajn žiadnych moderných zváracích strojov na svetovej úrovni.

- CNC vysekávacie centrum, vláknový rezací laser, CNC ohraňovací lis 

- Automatická osadzovacia linka pre súčiastky SMD

- Bezolovnatá spájkovacia vlna Kirsten Soldering

- navijáreň na navíjanie výkonových transformátorov pre zváracie stroje.

Vďaka niekoľkostupňovej kontrole v priebehu výrobného procesu a starostlivému výberu dodávateľov komponentov na výrobu sú výrobky obľúbené pre svoju nízku poruchovosť a vynikajúce úžitkové vlastnosti.

Spokojnosť zákazníkov je naším prvoradým cieľom a zároveň našou najlepšou reklamou. Viac ako stotisíc predaných strojov ako zákazníkom z radov firiem tak súkromným osobám len potvrdzuje dobrú výrobnú aj predajnú stratégiu.

V súčasnej dobe ide asi 40% výrobkov na export z toho asi 25% do krajín EÚ.

Podobné produkty

Zvárací poloautomat OMI 1950 LS PFC SYNERGIA
Záruka 5 rokov
€765,83 bez DPH
€919
Kód: 0150