Zvárací poloautomat OMI 410WS

OMICRON zvárací poloautomat OMI 410WS
Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: 0136
€2 999 €2 499,17 bez DPH
Zvárací poloautomat OMI 410WS

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

OMI 410WS Profi zvárací stroj MIG/MAG so snímateľným podávačom zváracieho drôtu . V cene je prepájací kábel 2m a 4-kladkový podávač drôtu (PSV30-4). Konštrukcia zváracích poloautomatov OMI zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej atmosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysokolegovaných ocelí. Medené vinutie trafa a výkonné vodné chladenie umožňuje použitie zváracích poloautomatov pre dlhodobé nasadenie v ťažkom priemysle.

Výbava:
OMI 410WS je štandardne vybavený odnímateľným podávačom so 4-kladkovým posuvom drôtu ktorý umožňuje elektronicky nastaviť dĺžku bodu, hodnoty zvárania dlhými pulzami, predfuk, dofuk, dohorenie, výlet či prepnúť stroj do režimu štvortakt. Zvárací zdroj je naviac vybavený spätnoväzbovým regulátorom, voltmetrom a ampérmetrom, ktorý zaznamenáva posledné údaje o zváraní a všetky tieto funkcie sú riadené mikroprocesorom. Eurokoncovkou je možné pripojenie horákov 3,4,5 m. Prepájací kábel k podávaču: 2m v cene, možno priobjednať 5m, 10m alebo 15m.

Český výrobok

#technicke-informacie#

Napájacie napätie: 3x400 V

Rozsah zváracieho prúdu: 10-365 A

Zaťažovateľ 100%: 290 A

Zaťažovateľ 60%: 340 A

Zaťažovateľ 40%: 365 A

Rozmery: 1560x560x1000 mm

Hmotnosť: 150 Kg

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky s externým podávačom
Hmotnosť: 150 kg
Metóda zvárania: CO2 MIG/MAG
Značka: OMICRON

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

banner omicronFirma OMICRON z českého Třebíča vyrába kvalitné zváracie zdroje pre zváranie MIG/MAG, TIG a zváranie obalenou elektródou MMA. Zváračky Omicron sú obľúbené pre nízku poruchovosť a výborné vlastnosti. Spoľahlivosť tejto značky dokazuje aj niekoľkonásobné prvenstvo zváračky Omicron GAMA 166 ako „Produkt roku“ na najväčšom cenovom porovnávači v Európe, na Heureke.

Korene firmy Omicron vznikli už v 80. rokoch, keď nadaný elektrotechnik Antonín Kühtreiber ( spoluzakladateľ firmy Omicron ) zostrojil zváracie poloautomaty MIG/MAG vlastnej konštrukcie. Tieto obľúbené stroje sa v 90. rokoch vyrábali pod značkou DELTA Třebíč.

V roku 2002 založil so svojim synom firmu Omicron ktorá sídli v areáli bývalej 1. Brnenskej strojárne v Třebíči

Dnes sa prevádzka firmy nachádza na 3000m2 z toho je asi 2000m2 výroba a 1000m2 sklady a administratívne priestory.

Dlhoročná tradícia s vývojom zváracích strojov nám priniesla tím špičkových odborníkov v mnohých odboroch strojárskej i elektrotechnickej výroby, ktorí nepretržite pracujú na vývoji nových modelov zváracích strojov. Naše stroje sú dnes na veľmi vysokej úrovni ako po funkčnej stránke tak aj vzhľadom.

Nové priestory im umožnili investovať do nových technológií napr.:

- CNC obrábacie centrum a ostatné vybavenie ktoré umožňuje byť sebestační vo výrobe i konštrukcii foriem na lisovanie plastových dielcov, bez ktorých sa nezaobíde dizajn žiadnych moderných zváracích strojov na svetovej úrovni.

- CNC vysekávacie centrum, vláknový rezací laser, CNC ohraňovací lis 

- Automatická osadzovacia linka pre súčiastky SMD

- Bezolovnatá spájkovacia vlna Kirsten Soldering

- navijáreň na navíjanie výkonových transformátorov pre zváracie stroje.

Vďaka niekoľkostupňovej kontrole v priebehu výrobného procesu a starostlivému výberu dodávateľov komponentov na výrobu sú výrobky obľúbené pre svoju nízku poruchovosť a vynikajúce úžitkové vlastnosti.

Spokojnosť zákazníkov je naším prvoradým cieľom a zároveň našou najlepšou reklamou. Viac ako stotisíc predaných strojov ako zákazníkom z radov firiem tak súkromným osobám len potvrdzuje dobrú výrobnú aj predajnú stratégiu.

V súčasnej dobe ide asi 40% výrobkov na export z toho asi 25% do krajín EÚ.