TransTig 170 SET

Dostupnosť Dostupné do 30 dní
Môžeme doručiť do:
7.8.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4511
€2 219 –18 % €1 800 €1 500 bez DPH
TransTig 170 SET
TransTig 170 SET
Akcia Odporúčané
€2 219 –18 %

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Zostava obsahuje:

TransTig 170 EF, 

Horák THP 180 G Small Handle UD/kožené prevedenie/ 4m, 

Telo horáka TTB 160P dl. 65 mm, 

Uzemňovací kábel 3 m, 

Redukčný ventil Fronius Junior

V rámci vývoja zváracieho zariadenia TransTig 170 sme sa v plnom rozsahu zamerali na úžitok pre zákazníka. Potreby sú jednoznačné: vyžaduje sa nekompromisne stabilný elektrický oblúk. Táto stabilita sa dá dosiahnuť len vďaka vyššej pracovnej frekvencii technológie invertora, a to na základe presného riadenia. Maximálna efektívnosť z hľadiska zaťažovateľa, výstupného výkonu, ako aj napájania sieťovým napätím sú ďalšími výsledkami tejto optimalizovanej techniky zváracieho postupu. Takto dosiahnutá vyššia účinnosť zvyšuje napokon aj radosť zo zvárania!

Digitálna rezonančná inteligencia reaguje optimálne na kolísanie napätia a zabezpečuje tým nekompromisne stabilný elektrický, oblúk.

Funkcie:

TAC

V prípade TAC postačí na stehovanie jeden bod, pretože impulzný elektrický oblúk uvedie do pohybu dva tavné kúpele, pričom v extrémne krátkom čase vznikne jediný tavný kúpeľ. Okrem toho je možné použiť funkciu TAC pri zváraní tenkých plechov bez prídavného materiálu.

VF ZAPAĽOVANIE

Bezdotykové a šetrné vysokofrekvenčné zapaľovanie je najjednoduchšou možnosťou na zapálenie elektrického oblúka.

DOTYKOVÉ ZAPAĽOVANIE

Špeciálne pri citlivých oblastiach použitia je možné použiť zapaľovanie dotykom. Zabraňuje sa tak elektromagnetickým poruchám, ktoré sa môžu vyskytnúť pri vysokofrekvenčnom zapaľovaní.

FILTER AKO ŠTANDARD

Naše zariadenia sú takmer bez výnimky vybavené opätovne použiteľným filtrom na prach a nečistoty: komponenty výkonu vnútri systému tak zostávajú čisté.

FPP – FRONIUS POWER PLUG

Pomocou vodotesného, uzatvárateľného konektora pre zariadenia na zadnej strane prúdového zdroja je možné sieťový kábel alebo konektor – v závislosti od miesta použitia – jednoducho a rýchlo vymeniť.

ODOLNÝ PLASTOVÝ KRYT A FUNKČNÝ NOSIČ

Funkčný nosič je ústredným prvkom konštrukcie prúdového zdroja. Drží všetky komponenty na mieste. Rovnako ako kryt je zhotovený z odolného plastu a testovaný na mechanické zaťaženia, ktoré zďaleka presahujú príslušnú normu. Tým sa docielila najlepšia možná odolnosť pri súčasne nízkej hmotnosti

TMC – TIG MULTICONNECTOR

Jednotná prípojka na periférne zariadenia, ako napr. zváracie horáky so špeciálnymi funkciami (Up/Down, potenciometer) alebo diaľkové ovládanie, poskytuje používateľovi výhody presahujúce rámec produktu.

KONCEPCIA OBSLUHY

(1) OTOČNÉ A STLÁČACIE TLAČIDLO

na nastavenie tých najdôležitejších zváracích parametrov na funkčnej krivke

(2) TLAČIDLO SKÚŠKY PLYNU

na preskúšanie toku plynu a prepláchnutie hadicového vedenia po dlhšej odstávke

(3) TLAČIDLO NASTAVENIA

pre zváracie postupy 2-taktný, 4-taktný a elektródový režim

(4) ZOBRAZENIE STAVU ZVÁRACIEHO POSTUPU

resp. 2-taktný, 4-taktný a elektródový režim

(5) ZOBRAZENIE STAVU

Prevádzka s diaľkovým ovládaním, preťaženie elektródy, režim s celulózovou elektródou, Trigger Mode Off (vypnutie režimu Trigger), VF, TAC , režim pulzného a bodového zvárania


#technicke-informacie#

Zvárací prúd / Doba zapnutia [10min/40°C]170A / 40% 
Zvárací prúd / Doba zapnutia [10min/40°C]155A / 60% 
Zvárací prúd / Doba zapnutia [10min/40°C]140A / 100% 
Rozsah pracovného napätia10,1V - 16,8V 
napätie chodu naprázdno35 V
sieťová frekvencia50-60Hz 
Sieťové napätie230V 
sieťová poistka16A 
Rozmer / Šírka160 mm
Rozmer / Dĺžka435 mm
hmotnosť9,7 kg
krytieIP23

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové SETY
Hmotnosť: 9.7 kg
Metóda zvárania: TIG
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.

Podobné produkty

Snímka obrazovky 2023 10 23 115629
€365,83 bez DPH
€439
Kód: 21390
tig200DC
GeniTIG 200 DC PULZ SET2
Dostupné do 7 dní
€407,50 bez DPH
€489
Kód: 51608