Samostmievacia kukla Optrel e684

Zváracia kukla Optrel e 684
Dostupnosť Dostupné do 14 dní
Môžeme doručiť do:
9.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1525
€506,40 –11 % €450 €375 bez DPH
Samostmievacia kukla Optrel e684
Samostmievacia kukla Optrel e684
Akcia
€506,40 –11 %

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Profesia zvárač sa považuje za vrcholového športovca medzi remeselníkmi. Splodiny, meniace sa svetelné podmienky a sálavé teplo ovplyvňujú zvárača vo všedný pracovný deň. K tomu treba prirátať veľkú zodpovednosť. Chybný zvar môže rozhodnúť o okolnostiach medzi životom a smrťou. O to dôležitejšia je preto perfektná zváračská helma. Kvalitná helma zabezpečí zváračskú prácu bezpečnejšiu, kvalitnejšiu, efektívnejšiu a komfortnejšiu. Ako odpoveď na tieto výzvy je nová zváračská helma od svetoznámeho švajčiarskeho výrobcu OPTREL.

OPTREL e684 je ideálnou ochranou pri náročných procesoch zvárania hliníka, chróm-niklových zliatin, špeciálnych zliatin ale aj ocele. Vďaka plynulému nastaveniu stmavnutia ( SL5 až SL13) je vhodná pre všetky druhy zváracích metód ako aj pre brúsenie materiálov. Nie je však vhodná pre zváranie laserom a plameňom! Ako jediný výrobca na trhu ponúka plnoautomatickú helmu s kazetou klasifikácie 1/1/1/1.

OPTREL e684 je verným spoločníkom zvárača vo všetkých výrobných odvetviach napr: vozidlá, koľajové vozidlá, poľnohospodárske a stavebné stroje, nádrže, na stavbách a pri stavbe produktovodov.

OPTREL e684 ponúka veľké množstvo príslušenstva, aby vyhovoval čo najväčšiemu množstvu požiadaviek zákazníkov. Možnosti zahŕňajú napr. filtračnú jednotku POWERED, prilbu, ochranu hlavy a krku alebo dioptrické šošovky. V dôsledku toho si zvárač môže jednoducho upraviť prilbu bez toho, aby si musel kúpiť novú.

Vlastnosti • automatické prepínanie prostredníctvom LCD technológie • UV-IR filter chráni pred žiarením • nastaviteľný odstup medzi kazetou a očami • nastaviteľný sklon prilby • náhlavný hlavový pás s nastavením výšky a obvodu hlavy • jednoduchá a rýchla výmena čelného krycieho skla • 2 náhradné krycie sklá obsiahnuté v súprave Nastaviteľné parametre • plynulé nastavenie ochranných stupňov 5-13

• manuálne/automatické nastavenie tmavosti priezoru • rýchlosť otvárania (rozsvetlenia) • mód brúsenia • nastavenie citlivosti

#technicke-informacie#

Rozmer kazety: 110 x 90 x 7 mm

Rozmer priezoru: 50x100 mm

Tmavosť filtra - brúsenie: 4 DIN

Tmavosť filtra - zváranie: 5 - 13 DIN

Reakčná doba: 0,2 - 0,3 sec sek

Zdroj energie: solar+batéria

Hmotnosť: 500 g

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Samozatmievacie kukly
Značka: Optrel

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švajčiarska spoločnosť Optrel vyrába produkty na ochranu očí, tváre a dýchacích ciest pre zváračov, brúsičov a zdravotníkov. Patrí medzi špičku na trhu a pravidelne prináša na trh technologické inovácie a materiály, ktoré posúvajú samostmievacie zváracie kukly, tvárové štíty a filtroventilačné systémy na ochranu dýchacích ciest (PAPR) na novú, technologicky prevratnú úroveň.

Firma Optrel sa hrdí tým, že produkty vyrába vo Švajčiarsku najmodernejšími postupmi, vďaka ktorým dosahujú jedinečnosť, najvyššiu kvalitu, top bezpečnosť, komfort a špičkový dizajn. Na konte úspechov majú viaceré najpokrokovejšie kukly a filtroventilácie na svete, ktoré zamotali hlavu nejednému zváračovi. Najznámejšie sú zváracie kukly Panoramaxx a Crystal 2.0 alebo odsávanie e3000x. Švajčiarska kvalita sa samozrejme odráža na cene, preto sú Optrel produkty finančne náročnejšie, avšak túto investíciu neoľutujete.

Obľúbené Optrel inovácie aplikované na zváracie kukly:

  • Panoramatické zorné pole až 6x väčšie než majú štandardné zváracie prilby,
  • Technológia CLT 2.0, vďaka ktorej kukla poskytuje najjasnejší pohľad vo svetlom stave 2.0, aký je pri kuklách aktuálne technicky dosiahnuteľný,
  • True Color pohľad zabezpečuje realistické vnímanie farieb vďaka špeciálneho UV-/IR filtru,
  • ShadeTronic® automaticky nastavuje úroveň ochrany proti oslneniu podľa meniacej sa intenzity svetla zváracieho oblúka,
  • FadeTronic® plynule rozjasňuje filter po ukončení zvárania z tmavého stavu do svetlého, čo výrazne znižuje únavu očí,
  • Hlavový kríž IsoFit® ako jediný systém na svete obopína celé temeno hlavy viacerými dotykovými bodmi a umožňuje perfektné prispôsobenie kukly. Nezávislé trojrozmerné nastavenie šírky, dĺžky aj výšky kríža zaisťuje celodenné pohodlie, pričom zváracia kukla perfektne sedí a nikde netlačí.

 

Podobné produkty

Fólia Optrel e600/p550 - vnutorna 5ks
€12,50 bez DPH
€15
Kód: 4205100092 5000.001
Fólia Fronius Vizor vonkajšia - 5ks
€24,17 bez DPH
€29
Kód: 4205100024
Držiak na opasok pre zváraciu kuklu
Akcia
€18,33 bez DPH
€22
€27 (–18 %)
Kód: 5002.900