• V košíku zatiaľ nič nemáte :(

Podobné produkty

Indukčný ohrev DHI 15 s príslušenstvom

  • Akcia -41%

Indukčný ohrev DHI 15 s príslušenstvom

480,00 € s DPH 810,00 €

dostupné do 14 dní

Výrobca: DAWELL
+ -

základný set DHI-15 s príslušenstvom obsahuje:plastový kufor,cievky FLEXI, PAD, 19, 26

INDUKČNÝ OHREV DHI-15 je určený pre rychlý, veľmi účinný a bezpečný ohrev kovových častí. Veľmi účinne nahrádza ohrev autogénnym a propán-butánovým plameňom v dielňach, údržbách a výrobách predovšetkým skrutkových spojov na automobiloch, púzdier, ložísk, nábojov atď. Uplatnenie nájde hlavne v prevádzkach, kde je nutná rýchlosť použitia a kde hrozí nebezpečenstvo poškodenia ohrievaného okolia plameňom, napríklad čalúnenie, lak atď. DHI-15 využíva veľmi modernú, produktívnu a účinnú metódu ohrevu dielov, nástrojov pred kalením.
 
Rovnomerný a stabilný ohrev. Povrch ohrievaného dielu sa lokálne neprehrieva ako býva zvykom u ohrevu plameňom.
 
Vyššia bezpečnosť a lepšie pracovné podmienky pre obsluhu. Obsluha nie je vystavená otvorenému plameňu, horúcim plynom a riziku požiaru a výbuchu pri použití plameňa.
 
Nižšie náklady na preškolenie obsluhy, nižšie náklady na mzdy. Nie je potreba obsluhu pravidelne preškolovať na prácu s autogénom a PB horákmi.
 
Nízke obstarávacie a prevádzkové náklady. Žiadne náklady na plyn a prenájom plynových fliaš.
 
Energeticky vysoko účinný systém ohrevu.
Možnosť ohrevu dielov na teploty 800°C a viac.
Rovnomerný a stabilný ohrev. Povrch ohrievaného dielu sa lokálne neprehrieva ako býva zvykom u ohrevu plameňom.
 
DHI-15 ohreje skrutku M12 alebo maticu na teplotu 800°C do 15 sekúnd. Príprava použitia je podstatne rýchlejšia ako príprava autogénnej súpravy. Zapojením ohrevu do zásuvky 230 V, nasadením cievky na ohrievaný diel a stlačením spúštacieho tlačidla ihned začína proces indukčného ohrievania. Ohrievaný diel je veľmi rýchlo ohriaty podľa potreby až do „červena“. Indukčné cievky sa dajú ľahko vymeniť za väčšie alebo menšie rozmery, poprípade drôt, ktorý se omotá okolo dielu. K indukčnému ohrevu je možné doobjednať sadu cievok rôznych priemerov.
 
Použitie:

Automobilový, železničný a lodný priemysel, výroba, strojárenstvo, servisné dielne, autoservisy, montážne dielne, kúrenári a inštalatéri, domáce dielne atď.
Výroba, opravy, renovácie, údržba.
Diely, ktoré vyžadujú ohrev, ako skrutky, gulatiny, profily, plechy, ložiska, púzdra, hnacie hriadele, panty, matice, trubky, ozubené kolesá, uloženie ložísk, hriadele, lambda sondy, časti a súčasti strojov a automobilov, výfuky, remenice, objímky atď.
Ohrev nástrojov a dielov pred kalením, lepením, pájkovaním.
Rozmrazovanie.

 
Voliteľné príslušenstvo:

Pevné cievky - pre ohrev trubiek, skrutiek, joklov atď. v rôznych priemeroch
Flexibilné cievky - sú určené k navinutiu na ohrievaný materiál tam, kde nie je možné použiť nasadzovaciu cievku (výfuky, spojovacie tyče atď.)
Fokuzačné cievky - sú určené k ohrievaniu plochých materiálov, plechov atď.
Ploché PAD cievky - určené k ohrievaniu plechov karosérií - ľahké odliepanie samolepiek, tmelov, okien atď.

TECHNICKÉ DÁTA DHI-15Hlavné napájanie U1 / I1max 230 V, 50/60 HzSpotreba energie P1max 1,5 kVAPracovná frekvencia 25-60 kHz, automat. nastaveníPF (power factor): 0,99 (PFC)Kontinuálny ohrev / zaťažovateľ: 100% *Pevné cievky: AnoFlexibilné cievky: AnoKontrola pripojenia cievky: AnoOchrana proti skratu na výstupe: AnoOchrana proti prerušenu obvodu cievky: AnoChladenie ventilátorom: AnoHmotnosť: 4,5 kgRozmery (DxVxŠ): 200x140x75 mm

Komunikácia super, aj napriek dlhšej dodacej dobe som maximálne spokojný.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Naposledy pozerané produkty

Indukčný ohrev  DHI 15 s príslušenstvom
  • Akcia -41%

Indukčný ohrev DHI 15 s príslušenstvom

dostupné do 14 dní

480,00 € s DPH

+-