GAMASTAR 1950 LS PFC SYNERGIA

Synergický stroj GAMASTAR 1950LS PFC je vybavený systémom PFC ,, Power Factor Correction " ktorý umožňuje prevádzku na jednofázových sieťach so striedavým napätím 1x230V (-30% / + 15%).

Dostupnosť Dostupné do 5 dní
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 1640
€882 €735 bez DPH
GAMASTAR 1950 LS PFC SYNERGIA
GAMASTAR 1950 LS PFC SYNERGIA
Záruka 5 rokov

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Synergický stroj GAMASTAR 1950LS PFC je vybavený systémom PFC ,, Power Factor Correction " ktorý umožňuje prevádzku na jednofázových sieťach so striedavým napätím 1x230V (-30% / + 15%).

Výhody funkcie PFC:1. Stroj možno pripojiť k zdroju prúdu AC 160V - 265V.2. Zvárací stroj je vhodný pre prevádzku na elektrocentrálach alebo pre veľmi dlhé predlžovacie káble vďaka veľmi malej náchylnosti na podpätia a prepätia sieťového prúdu.3. Menšie úroveň elektromagnetického rušenia.4. Vyššia účinnosť vďaka, ktorému nedochádza k veľkému namáhaniu ističa (istič vypne neskôr než u zariadení bez PFC).Synergický invertorový zvárací stroj radu GAMASTAR je určený pre zváranie:1. obalenou elektródou MMA.2. DC TIG s dotykovým štartom Lift-ARC (zváranie v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou).3. Zváranie metódou MIG / MAG v ochrannej atmosfére CO2, argón alebo zmesových plynov. Možnosť manuálneho alebo synergického nastavenie parametrov.U strojov typov LS sú možné funkcie:MMA-zváranie obalenou elektródou:Nastavenie prúdu hotstartu / softstart v%Nastavenie času trvania hotstartu / softstartPlynulé nastavenie zváracieho prúduStroj je vybavený funkciou ANTISTICK pre obmedzenie zváracieho prúdu pri skrateDC TIG-zváranie netaviacou sa volfrámovou elektródou:Nastavenie doby dobehu zváracieho prúduNastavenie koncového prúduPlynulá regulácia zváracieho prúduDC pulzné TIG-zváranie netaviacou sa volfrámovou elektródou:Nastavenie doby dobehu zváracieho prúduNastavenie koncového prúduNastavenie frekvencie pulzácie zváracieho prúduMIG / MAG - zváranie v ochrannej atmosfére plynu:Nastavenie parametrov manuálne alebo pomocou synergiaMožnosť elektronicky nastaviť dĺžku boduNastavenie hodnôt zváranie dlhými body či prepnúť stroj do režimu dvojtakt alebo štvortaktStroj je vybavený:Dvojkladkovým podávačom zváracieho drôtu, eurokoncovkou pre možné pripojenie horáka 3, 4, 5m, digitálne riadiace doskou pre nastavenie všetkých funkcií pomocou tlačidiel a dva samostatné displeje zobrazujúce priebeh zvárania.

Možno nastaviť funkcie:

predfuk, výlet / nábeh prúdu, nastavenie elektronickej tlmivky, dohorenie / dobeh prúdu, dofuk, body, bodové zváranie, 2T, 2T body, 2T pulzy, 4T, 4T body, 4T pulzy.

Konštrukcia zváracieho stroja GAMASTAR zaručuje vysokú spoľahlivosť zdroja, výborné zváracie vlastnosti v širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysocelegovaných ocelí aj hliníka a jeho zliatin.

Možnosť zváranie hliníka: Hliník je možné zvárať metódou MIG iba drôtom AlMg5 s priemerom 1,0 mm alebo 1,2 mm s horákom dĺžky max.3 m vybaveným teflónovým bowdenom, značkovými prúdovými špičkami určenými pre zváranie hliníka. Podávač drôtu je nutné osadiť kladkou s U profilom. Zvárané hliníkové diely musia mať stenu min. 2 mm.

#technicke-informacie#

Zaťažovateľ: Merané pri 40 ° C

MMA-obaľovaná elektróda:

25% - 190A - 27,6V

60% - 140A - 25,6V

100% - 120A - 24,8V

MIG-zváranie v ochrannej atmosfére:

25% - 195a - 22,75V

60% - 140A - 21V

100% - 120A - 20V

Hmotnosť 28,4 kg

Napájacie napätie 1x230V (-30%/+15%)

Prúdový rozsah MMA 10A - 190A/MIG 30A - 195A

Rozmery (dxšxv) 650x220x610

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky multifunkčné
Hmotnosť: 28 kg
Metóda zvárania: Multifunkčné zváračky
Značka: OMICRON

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

banner omicronFirma OMICRON z českého Třebíča vyrába kvalitné zváracie zdroje pre zváranie MIG/MAG, TIG a zváranie obalenou elektródou MMA. Zváračky Omicron sú obľúbené pre nízku poruchovosť a výborné vlastnosti. Spoľahlivosť tejto značky dokazuje aj niekoľkonásobné prvenstvo zváračky Omicron GAMA 166 ako „Produkt roku“ na najväčšom cenovom porovnávači v Európe, na Heureke.

Korene firmy Omicron vznikli už v 80. rokoch, keď nadaný elektrotechnik Antonín Kühtreiber ( spoluzakladateľ firmy Omicron ) zostrojil zváracie poloautomaty MIG/MAG vlastnej konštrukcie. Tieto obľúbené stroje sa v 90. rokoch vyrábali pod značkou DELTA Třebíč.

V roku 2002 založil so svojim synom firmu Omicron ktorá sídli v areáli bývalej 1. Brnenskej strojárne v Třebíči

Dnes sa prevádzka firmy nachádza na 3000m2 z toho je asi 2000m2 výroba a 1000m2 sklady a administratívne priestory.

Dlhoročná tradícia s vývojom zváracích strojov nám priniesla tím špičkových odborníkov v mnohých odboroch strojárskej i elektrotechnickej výroby, ktorí nepretržite pracujú na vývoji nových modelov zváracích strojov. Naše stroje sú dnes na veľmi vysokej úrovni ako po funkčnej stránke tak aj vzhľadom.

Nové priestory im umožnili investovať do nových technológií napr.:

- CNC obrábacie centrum a ostatné vybavenie ktoré umožňuje byť sebestační vo výrobe i konštrukcii foriem na lisovanie plastových dielcov, bez ktorých sa nezaobíde dizajn žiadnych moderných zváracích strojov na svetovej úrovni.

- CNC vysekávacie centrum, vláknový rezací laser, CNC ohraňovací lis 

- Automatická osadzovacia linka pre súčiastky SMD

- Bezolovnatá spájkovacia vlna Kirsten Soldering

- navijáreň na navíjanie výkonových transformátorov pre zváracie stroje.

Vďaka niekoľkostupňovej kontrole v priebehu výrobného procesu a starostlivému výberu dodávateľov komponentov na výrobu sú výrobky obľúbené pre svoju nízku poruchovosť a vynikajúce úžitkové vlastnosti.

Spokojnosť zákazníkov je naším prvoradým cieľom a zároveň našou najlepšou reklamou. Viac ako stotisíc predaných strojov ako zákazníkom z radov firiem tak súkromným osobám len potvrdzuje dobrú výrobnú aj predajnú stratégiu.

V súčasnej dobe ide asi 40% výrobkov na export z toho asi 25% do krajín EÚ.