GAMA 1500A PFC

Profesionálny zvárací PFC invertor OMICRON GAMA
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2049
€325 €270,83 bez DPH
GAMA 1500A PFC
GAMA 1500A PFC
Český výrobok Záruka 5 rokov

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Zvárací stroj OMICRON GAMA 1500A PFC je vybavený systémom PFC ,,Power Factor Correction“ - kompenzácia účinku, ktorá umožňuje prevádzku na jednofázových sieťach so striedavým napätím 1x230V (-61%/+15%).

Výhody funkcie PFC: 1. Stroj možno pripojiť ku zdroju prúdu AC 90V – 265V. 2. Zvárací stroj je vhodný na pripojenie k elektrocentrále alebo na veľmi dlhé predlžovacie káble vďaka veľmi malej náchylnosti na podpätie a prepätie sieťového prúdu. 3. Menšia úroveň elektromagnetického rušenia. 4. Vyššia účinnosť, vďaka ktorej nedochádza k veľkému namáhaniu ističa (istič vypne neskôr ako so zariadením bez PFC). 5. Minimálne zaťažovanie siete s jalovým prúdom.

GAMA 1500A PFC - invertorový zvárací stroj rady "1000" je určený pre zváranie obalenou elektródou (MMA) a dotykovým zváraním netaviacou wolfrámovou elektródou (TIG-LIFT ARC) pri montážnych prácach i pri najvyšších zaťaženiach.

GAMA 1500A PFC je vybaveá funkciami: HOT START - pre dokonalé zapálenie zváracieho oblúku. SOFT START - funkcia zabezpečuje pomalý nábeh zváracieho prúdu. Daná funkcia sa najviac uplatní u bázických elektród. Ďalšou výhodou je obmedzenie tvorby strusky a redukcia rozstreku. ANTISTIC pre zníženie zváracieho prúdu pri skrate prilepením elektródy a prepínačom charakteristiky. Bezpečnostné napätie V.R.D. Zváracie stroje sú vybavené úsporným režimom (vypínania zdroja).

Strojom GAMA 1500A PFC možno zvárať v režimoch: MMA-HOT MMA-SOFT TIG "LIFT ARC" Český výrobok

#technicke-informacie#

Napájacie napätie: 1x230 V

Istenie: 16 A

Rozsah zváracieho prúdu: 10-150 A

Zaťažovateľ 100%: 130 A

Zaťažovateľ 60%: 150 A

Rozmery: 345x145x225 mm

Hmotnosť: 6,5 Kg

Veľkosť koncoviek pre zváracie káble: 10-25

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné zváračky
Metóda zvárania: elektróda MMA
Značka: OMICRON

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

banner omicronFirma OMICRON z českého Třebíča vyrába kvalitné zváracie zdroje pre zváranie MIG/MAG, TIG a zváranie obalenou elektródou MMA. Zváračky Omicron sú obľúbené pre nízku poruchovosť a výborné vlastnosti. Spoľahlivosť tejto značky dokazuje aj niekoľkonásobné prvenstvo zváračky Omicron GAMA 166 ako „Produkt roku“ na najväčšom cenovom porovnávači v Európe, na Heureke.

Korene firmy Omicron vznikli už v 80. rokoch, keď nadaný elektrotechnik Antonín Kühtreiber ( spoluzakladateľ firmy Omicron ) zostrojil zváracie poloautomaty MIG/MAG vlastnej konštrukcie. Tieto obľúbené stroje sa v 90. rokoch vyrábali pod značkou DELTA Třebíč.

V roku 2002 založil so svojim synom firmu Omicron ktorá sídli v areáli bývalej 1. Brnenskej strojárne v Třebíči

Dnes sa prevádzka firmy nachádza na 3000m2 z toho je asi 2000m2 výroba a 1000m2 sklady a administratívne priestory.

Dlhoročná tradícia s vývojom zváracích strojov nám priniesla tím špičkových odborníkov v mnohých odboroch strojárskej i elektrotechnickej výroby, ktorí nepretržite pracujú na vývoji nových modelov zváracích strojov. Naše stroje sú dnes na veľmi vysokej úrovni ako po funkčnej stránke tak aj vzhľadom.

Nové priestory im umožnili investovať do nových technológií napr.:

- CNC obrábacie centrum a ostatné vybavenie ktoré umožňuje byť sebestační vo výrobe i konštrukcii foriem na lisovanie plastových dielcov, bez ktorých sa nezaobíde dizajn žiadnych moderných zváracích strojov na svetovej úrovni.

- CNC vysekávacie centrum, vláknový rezací laser, CNC ohraňovací lis 

- Automatická osadzovacia linka pre súčiastky SMD

- Bezolovnatá spájkovacia vlna Kirsten Soldering

- navijáreň na navíjanie výkonových transformátorov pre zváracie stroje.

Vďaka niekoľkostupňovej kontrole v priebehu výrobného procesu a starostlivému výberu dodávateľov komponentov na výrobu sú výrobky obľúbené pre svoju nízku poruchovosť a vynikajúce úžitkové vlastnosti.

Spokojnosť zákazníkov je naším prvoradým cieľom a zároveň našou najlepšou reklamou. Viac ako stotisíc predaných strojov ako zákazníkom z radov firiem tak súkromným osobám len potvrdzuje dobrú výrobnú aj predajnú stratégiu.

V súčasnej dobe ide asi 40% výrobkov na export z toho asi 25% do krajín EÚ.

Podobné produkty

GAMA 1500A PFC s káblami
Akcia Český výrobok Záruka 5 rokov
€295,83 bez DPH
€355
€395 (–10 %)
Kód: 2050
GAMA 1500A PFC s káblami a maskou
Akcia Český výrobok Záruka 5 rokov
€315,83 bez DPH
€379
€450 (–15 %)
Kód: 184