Elektrocentrála séria S trojfázové

Elektrocentrály série "S" patria do profesionálnej rady centrál s elektrickým štartovaním, benzínový GX HONDA motor, izometrická alebo diferenciálna ochrana pred zásahom el. prúdom, meradlo motohodín, kvalitný výfuk pre max zníženie hluku.
Model
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Dočasne vypredané Dočasne vypredané Dočasne vypredané Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
23.9.2024 23.9.2024 23.9.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: PD123THBZ01 PD542THB008 PD652THB009 Zvoľte variant
€5 124 €2 724 €3 252 od €2 724 €4 270 bez DPH €2 270 bez DPH €2 710 bez DPH od €2 270 bez DPH
Elektrocentrála séria S trojfázové

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Značka: PRAMAC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História spoločnosti Pramac sa začala písať v roku 1966, keď rodina Campinoti založila spoločnosť na výrobu stavebných zariadení. Pramac sa vždy vyvíjal, rozširoval svoje produktové portfólio a stal sa celosvetovým meradlom výroby generátorov a skladových zariadení na manipuláciu s materiálom. Rôznorodé obchodné línie Pramacu zabezpečujú, že je spoločnosť popredným hráčom na rôznych globálnych trhoch.

Pramac je prítomný vo viac ako 150 rôznych krajinách so 16 pobočkami a 7 výrobnými závodmi v Európe, Ázii a Južnej Amerike. Vyrába kompletný a flexibilný sortiment produktov, ktorý uspokojuje celé spektrum energetických potrieb, aby vyhovoval zákazníkom na celom svete.

S podporou približne 1 100 zamestnancov a 10 % inžinierov vyvinul Pramac technologické skúsenosti, ktoré nemajú konkurenciu. Vertikálne integrované výrobné procesy Pramac zaisťujú kvalitu a optimálny výkon všetkých navrhnutých produktov.

Všetky zdroje a energie Pramac sú skutočne určené pre najnáročnejšie trhy s cieľom ponúkať produkty, ktoré sú vhodné na daný účel. Použitím komponentov najvyššej kvality a budovaním strategických partnerstiev je Pramac schopný ponúknuť garantovaný výkon produktu s globálnou podporou.

V roku 2016 sa Pramac stal súčasťou skupiny Generac tvoriacej tretieho najväčšieho výrobcu generátorov a osvetľovacích veží na svete. Od roku 2002 hrá Pramac vedúcu úlohu v majstrovstvách sveta MotoGP so svojím tímom „Pramac Racing“ a silným partnerstvom s Ducati Corse.

Pramac-home-small-business-homepage