Cutmaster True Series 20

Revolučný plazmový rezací stroj
Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: 2144
€4 176 €3 480 bez DPH
Cutmaster True Series 20

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

CUTMASTER 20 patrí medzí najvýkonnejšie a najľahšie plazmy pre rezanie materiálu s hrúbkou 20 mm. Zdroje série CUTMASTER TRUE zaisťujú vysokú precíznosť rezu vďaka technológii TRUE Cut Drag Tip Series™. 60 A rezacia špička umožňuje rezať materiál do hrúbky 6 mm ťahaním horáku po povrchu materiálu, čím sa dosahuje maximálna možná presnosť a kvalita rezu.Tento plazmový rezací zdroj umožňuje rezať konštrukčnú oceľ, nerezovú oceľ alebo hliník s maximálnou hrúbkou až 32 mm. CUTMASTER 20 spája vysoký výkon, dokonalé vlastnosti a technológiu horáka 1 Torch®.

Aplikácie:

  • Stavebníctvo
  • Údržba/oprava
  • Strojárska výroba

#technicke-informacie#

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Plazmové stroje
Hmotnosť: 19.5 kg
Metóda zvárania: Plazma
Značka: ThermalDynamic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Odkedy priekopníci plazmy James Browning a Merle Thorpe v roku 1957 založili Thermal Dynamics, skúsenosti Thermal Dynamics s rezacou technikou sú evidentné v každej plazme.
 
Či už hľadáte automatické alebo manuálne plazmové systémy, integrovanú podporu alebo vysokokvalitný spotrebný materiál a príslušenstvo, spoločnosť Thermal Dynamics prináša inovácie a výkon každému riešeniu.

 

Príbeh Thermal Dynamics začal v roku 1953, keď profesori z Dartmouth College, James Browning a Merle Thorpe, vyvinuli svoju prvú plazmovú rozprašovaciu baterku F-40 vo svojej garáži nachádzajúcej sa vo Wilder, Vermont.

Priekopnícka práca zakladateľov sa zamerala na vývoj vysokoteplotného, elektricky oblúkového metalizačného horáka.

Táto konštrukcia vytvorila plazmový oblúkový prúd dvakrát teplejší ako povrch slnka, zavádzajúci inertné plyny do oblúkového prúdu spojeného so zúžením a stabilizáciou, čo viedlo k vysokej intenzite oblúka s vysokou hustotou energie, ktorý umožňoval horáku rezať kov ako maslo.

V roku 2014 sa Thermal Dynamics stala značkou spoločnosti ESAB.
 
V súčasnosti sa THERMAL DYNAMICS zaoberá výrobou invertorových plazmových zariadení od malých ručných rezacích agregátov po vysoko výkonné rezacie plazmové systémy naladiteľné na CNC stroje a roboty s výkonom až 800 A.

U nás v ponuke nájdete sériu rezacích zdrojov CUTMASTER TRUE, ktorá bola navrhnutá s myšlienkou, že doporučená rezná kapacita zdroja, by mala zároveň byť aj SKUTOČNOU reznou kapacitou.

So sériou TRUE sa vám nemôže stať, že kúpite zdroj s vyššou reznou kapacitou ako v skutočnosti potrebujete.