Cutmaster True Series 12

Cutmaster True Series 12
Dostupnosť Dostupné do 4 dní
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2066
€2 886 €2 405 bez DPH
Cutmaster True Series 12

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

CUTMASTER TRUE - revolučná séria plazmových rezacích zdrojov

CUTMASTER 12 ponúka rovnakú spoľahlivosť a výkon, aký očakávate od zdroja série CUTMASTER. Tento 40 A zdroj garantuje vysokú kvalitu od drážkovania až po maximálnu hrúbku rezu, ktorá je 15 mm. Na rozdiel od konkurenčných plaziem, CUTMASTER 12 ponúka automatické znovuzapálenie oblúka, systém ATC® pre rýchle odpojenie horáka a automatickú voľbu napätia. CUTMASTER 12 je najodolnejšia plazma s doporučenou hrúbkou rezu 12 mm na súčasnom trhu. Ako jediný systém vo svojej kategórii ponúka ochranu so systémom TRUE GUARD™.

Aplikácie:

  • Stavebníctvo
  • Údržba/oprava
  • Strojárska výroba

#technicke-informacie#

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Plazmové stroje
Hmotnosť: 19.5 kg
Metóda zvárania: Plazma
Značka: ThermalDynamic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Odkedy priekopníci plazmy James Browning a Merle Thorpe v roku 1957 založili Thermal Dynamics, skúsenosti Thermal Dynamics s rezacou technikou sú evidentné v každej plazme.
 
Či už hľadáte automatické alebo manuálne plazmové systémy, integrovanú podporu alebo vysokokvalitný spotrebný materiál a príslušenstvo, spoločnosť Thermal Dynamics prináša inovácie a výkon každému riešeniu.

 

Príbeh Thermal Dynamics začal v roku 1953, keď profesori z Dartmouth College, James Browning a Merle Thorpe, vyvinuli svoju prvú plazmovú rozprašovaciu baterku F-40 vo svojej garáži nachádzajúcej sa vo Wilder, Vermont.

Priekopnícka práca zakladateľov sa zamerala na vývoj vysokoteplotného, elektricky oblúkového metalizačného horáka.

Táto konštrukcia vytvorila plazmový oblúkový prúd dvakrát teplejší ako povrch slnka, zavádzajúci inertné plyny do oblúkového prúdu spojeného so zúžením a stabilizáciou, čo viedlo k vysokej intenzite oblúka s vysokou hustotou energie, ktorý umožňoval horáku rezať kov ako maslo.

V roku 2014 sa Thermal Dynamics stala značkou spoločnosti ESAB.
 
V súčasnosti sa THERMAL DYNAMICS zaoberá výrobou invertorových plazmových zariadení od malých ručných rezacích agregátov po vysoko výkonné rezacie plazmové systémy naladiteľné na CNC stroje a roboty s výkonom až 800 A.

U nás v ponuke nájdete sériu rezacích zdrojov CUTMASTER TRUE, ktorá bola navrhnutá s myšlienkou, že doporučená rezná kapacita zdroja, by mala zároveň byť aj SKUTOČNOU reznou kapacitou.

So sériou TRUE sa vám nemôže stať, že kúpite zdroj s vyššou reznou kapacitou ako v skutočnosti potrebujete.