Zváračka KIT 400WS - synergic

Zváračka s externým podávačom
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: 424
€4 400 €3 666,67 bez DPH
Zváračka KIT 400WS - synergic

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

KIT 400 WS sú overené profesionálne priemyselné zváracie stroje MIG / MAG s výkonným transformátorom s medeným primárnym a sekundárnym vinutím, robustným celokovovým štvorkladkovým posuvom drôtu, výkonným motorom posuvu drôtu a EURO konektorom. Sú vybavené snímateľným posuvom drôtu a prepájacím káblom. Variant posunu KIT 2-4 P je v prevedení celokovovom a varianta označené KIT 2-4 E ponúka plastové prevedenie krytu cievky drôtu. Maximálna dĺžka prepájacieho kábla je viac ako 20m. Varianty s označením "W" sú vybavené výkonným vodným chladením zváracieho horáka.Hlavnou prednosťou sú vynikajúce zváracie vlastnosti, štyridsiatich stupňová regulácia napätia, variabilnosť prevedenia, vysoký výkon, vysoké záťaže, robustné prevedenie a spoľahlivosť. Stroje nájdu uplatnenie v ťažkých priemyselných prevádzkach, kovovýrobe, zámočníctve a údržbách.

Hlavnou prednosťou sú vynikajúco nastaviteľné vlastnosti stroja a 40 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké zaťažovatele, spoľahlivosť a veľmi jednoduché ovládanie

V prípade stroja synergic je možné nastaviť:

automatické nastavovanie zváracích parametrov a možnosť programovania. Štandardné vybavenie 8 programov pre bežné ocele (2 typy plynu a 6

#technicke-informacie#

Napájacie napätie: 3x400 V

Istenie: 32 A

Rozsah zváracieho prúdu: 30-400 A

Napätie na prázdno: 20-50 V

Zaťažovateľ 100%: 210 A

Zaťažovateľ 60%: 360 A

Zaťažovateľ 25%: 400 A

Vinutie: Cu

Počet regulačných stupňov: 40

Posuv drôtu: externý 4-kladka

Štandardné osadené kladkou: 1,0-1,2

Krytie: IP23

Rozmery: 920x615x700 mm

Hmotnosť: 137 Kg

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky s externým podávačom
Hmotnosť: 140 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kühtreiber, s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom zváracej techniky a príslušenstva.

Firma vznikla v roku 1998. Na začiatku pôsobila prevažne na domácom trhu, kde si vybudovala rozsiahlu distribučnú a obchodnú sieť. Postupný rozvoj firmy a rozširovanie sortimentu viedlo k expanzii do ďalších krajín Európy. Následne sa podarilo získať dôležití obchodní partneri i na iných kontinentoch. Hlavný cieľ spoločnosti, ktorým je spokojný zákazník, je dosiahnuté úsilie o maximálnu spoľahlivosť strojov, rýchle dodávky tovaru, perfektná servisná a predajná podpora vrátane poradenstva a neustáleho rozširovania výrobného a obchodného zázemia.

Spoločnosť v dnešnej dobe vyrába a dodáva niekoľko desiatok typov a variant zváracích strojov KIT, KITin, MAKin a FÉNIX pre zváranie metódami MMA, TIG a MIG/MAG a tiež plazmové invertory pre delenie kovov. Zaoberá sa i predajom zváracích a rezacích horákov, ochranných masiek, náhradných dielov, redukčných ventilov, elektród a ďalšieho príslušenstva.

Veľký dôraz je kladený na kvalitu výrobku a jednotlivých komponentov. Všetky súčasti vlastných strojov sú vyrábané vo výrobných závodoch v Českej republike, kde prebieha aj konečná montáž.

blurb_invertory_mma