Zváracia zástena GAZELLE 200 GREEN 6

Zváracia Zváracie zásteny sa používajú ako mobilná prekážka na oddeľovanie jednotlivých pracovísk v dielňach, priemyselných prevádzkach, zváracích školách a pod.zástena pre oddelenie pracivísk GAZELLE GREEN 6 s rozmerom 200 x 200 cm

Dostupnosť Dostupné do 14 dní
Môžeme doručiť do:
12.8.2024
Možnosti doručenia
Kód: ZV_341
€159 €132,50 bez DPH
Zváracia zástena GAZELLE 200 GREEN 6

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Zváracie zásteny sa používajú ako mobilná prekážka na oddeľovanie jednotlivých pracovísk v dielňach, priemyselných prevádzkach, zváracích školách a pod.
Zváracie zásteny Gazelle sú základným typom zásten spoločnosti CEPRO. Vyznačujú sa dobrou stabilitou a vďaka nízkej hmotnosti (cca 7 kg) ich možno ľahko prenášať. Zásteny Gazelle sú vhodné pre menšie pracoviská a pre občasné použitie.

Výplň zásteny je tvorená PVC záclonou o sile 0,4 mm. Záclona je upevnená na základnom ráme zásteny - na hornej a dolnej trubke. Záclona zaisťuje plnú ochranu pred škodlivým ultrafialovým (UV) a modrým (Blue Light) žiarením.

Zástena zodpovedá norme ISO EN 25980 - Ochrana zdravia a bezpečnosť práce pri zváraní a príbuzných procesoch.

 

 

#technicke-informacie#

Vlastnosti zásteny
Celková výška: 200 cm
Celková šírka: 200 cm
Rám z oceľových rúrok 25 x 1 mm
Povrch galvanicky pokovený

Vlastnosti výplne
Výška výplne: 176 cm
Typ výplne: záclona
Hrúbka materiálu: 0,4 mm
Farba výplne: zelená DIN 6
Transparentné: áno

#technicke-informacie-koniec#

 

Dodatočné parametre

Kategória: Ochranné zásteny
Hmotnosť: 8.781 kg
Značka: CEPRO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Už viac ako 30 rokov pôsobí spoločnosť Cepro v oblasti výrobkov na oddeľovanie zvarov, ochranných závesov a nehorľavých poťahov a získala vedúce postavenie na tomto trhu v celej Európe i mimo nej. Spoločnosť má sídlo v Holandsku.

Spoločnosť CEPRO je vaším ideálnym partnerom na optimalizáciu zváracích a brúsnych pracovísk. Ako pavúk v sieti spája CEPRO všetky problémy do jedného projektu a spája rôzne obchodné špecializácie. Spoločnosť CEPRO prispieva k návrhu a vytvára optimálne pracovné prostredie pre všetkých partnerov.

Okrem vlastného rozsiahleho sortimentu výrobkov, ako sú ochranné závesy, nehorľavé tkaniny, zváracie zásteny, sa spoločnosť CEPRO môže pochváliť dlhoročnými vzťahmi s veľkým počtom kvalifikovaných dodávateľov ďalšieho vybavenia pre zváracie pracoviská. Okrem osvedčených výrobcov zariadení na odsávanie zváračských dymov spoločnosť CEPRO spolupracuje aj s inštalatérmi systémov na dodávku elektrickej energie a plynu a s klimatizačnými spoločnosťami.

Pre všetky tieto spoločnosti tvoria zariadenia CEPRO zvyčajne základ, na ktorom sa budujú kompletné systémy zváracích kabín. Systémy CEPRO tvoria rámec, na ktorý ostatní špecialisti montujú svoje výrobky.

Spoločnosť CEPRO tomu prispôsobila svoju organizáciu. Okrem vysokokvalitných výrobkov využíva spoločnosť CEPRO špecifické zručnosti na flexibilnú, efektívnu, kompetentnú a metodickú realizáciu kompletných projektov.

Podobné produkty

36 39 29 Gazelle 200 cm Cepro Green 9 curtain web
€132,50 bez DPH
€159
Kód: ZV_343