Zvárací stôl FIXTURE POINT - TBHKM100

Sada obsahuje:

Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4628
€690 €575 bez DPH
Zvárací stôl FIXTURE POINT - TBHKM100

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Sada obsahuje:

  • Zvárací stôl FIXTURE POINT
  • 4 ks svorka INSERTA
  • 8 ks magnetické opierky
  • 4 ks polohovacie dorazy
  • 4 ks dorazy INSERTA
  • 4 ks dorazové lišty
  • 4 ks závitové adaptéry

Kompletná sada modulárnych upevňovacích prvku, sada pre upevnenie štvorcových rúrkových rámu (4ks).

Cenovo dostupný a ľahko používateľný modulárny upevňovací systém. Zvýšenie kvality práce a produktivity. Upevnenie v ľubovoľnom mieste na stole.

Systém FixturePoint predstavuje ideálne riešenie pre nastavenie 2D rámu. Pomocou sady FixturePoint môžete začať ihneď pracovať, a to pohodlne, bezpečne a efektívne. Táto sada zaisťuje zlepšenie kvality práce a produktivity.

Svorky a komponenty FixturePoint môžete vkladať do otvorov s rozmerom 16mm na pracovnej doske stola o rozmere 900x600 mm. Tento systém zaisťuje uplnu flexibilitu modulárneho upevňovania.

#technicke-informacie#

Rozmer prac. dosky: 900 x 600mm
Sila upínacie dosky: 4mm
Rozstup dier: 50 x 50mm
Priemer upínacích dier: 16 mm
Hmotnosť: 34 kg

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Zváracie stoly
Hmotnosť: 40 kg
Značka: StrongHand

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka StrongHand je uznávaným výrobcom a dodávateľom zváracích a zverákových systémov. Ponúka najmä zváracie svorky, magnetické uholníky a ďalšie užitočné nástroje. Spoločnosť StrongHand Tools sa zameriava na vývoj a výrobu inovatívnych a vysokokvalitných výrobkov na zváranie, upínanie a prácu s kovovými materiálmi.

Spoločnosť StrongHand ponúka široký sortiment výrobkov vrátane zverákov, zverákových systémov, zváracích prípravkov, úchytiek a ďalšieho príslušenstva. Ich sortiment zahŕňa výrobky na stabilné a efektívne upevnenie kovových dielov počas zvárania, montáže a iných prác.

Značka StrongHand je známa kvalitou, inováciami a ergonomickým dizajnom svojich výrobkov. Stoly, zveráky a upínacie prípravky sú navrhnuté s ohľadom na pohodlie používateľa a maximálnu presnosť. Spoločnosť StrongHand používa moderné materiály a technológie, ktoré zabezpečujú pevnosť, stabilitu a dlhú životnosť jej výrobkov.

Spoločnosť StrongHand sa venuje uľahčovaniu práce zváračov a odborníkov na obrábanie kovov. Ich výrobky umožňujú rýchlu a presnú manipuláciu s dielmi, čo zvyšuje produktivitu a kvalitu výsledného zvaru. Spoločnosť StrongHand sa zameriava aj na bezpečnosť práce a minimalizáciu rizika pre používateľa.

Značka StrongHand je hrdá na spokojnosť zákazníkov a poskytovanie vynikajúcej zákazníckej podpory. Prostredníctvom siete autorizovaných predajcov a servisných stredísk ponúka technickú podporu, školenia a poradenstvo. Spoločnosť StrongHand je známa svojou odbornosťou a komplexným prístupom k zákazníkom.

Celkovo je značka StrongHand uznávaným dodávateľom vysokokvalitných zváracích a zverákových systémov. Je známa svojimi inováciami, ergonomickým dizajnom a spoľahlivosťou svojich výrobkov. StrongHand je preferovanou voľbou medzi profesionálnymi zváračmi a výrobcami kovov, ktorí hľadajú vysoko výkonné a efektívne nástroje pre svoju prácu.