JUTEC

Webová stránka značky: JUTEC

Spoločnosť Jutec bola založená v roku 1987 Axelom Jungom v mestskom centre pre rozbeh vo Wilhelmshavene a začal príbeh úspechu, ktorý pokračuje dodnes. 

Za 33 rokov sa spoločnosť JUTEC GmbH vypracovala na jedného z popredných výrobcov v Európe. Hlavná oblasť podnikania „Tepelná, bezpečnostná a izolačná technika“ doteraz vyrobila viac ako 18.000 200 rôznych produktov. Portfólio produktov sa pohybuje od 4.000°C do XNUMX XNUMX°C. JUTEC GmbH je v tejto oblasti ako doma a dokáže poslúžiť takmer každému zákazníkovi, ktorý sa zaujíma o tepelnú ochranu.

Mladým, už etablovaným segmentom trhu je laserová ochrana. Tam, kde betónové steny zvyčajne chránia ľudí pred použitím priemyselných laserov alebo iných zdrojov žiarenia, možno použiť ľahkú, inteligentnú tkaninu vyvinutú spoločnosťou JUTEC. Ten „komunikuje“ so zdrojom žiarenia a do 0,03 sekundy ho bezpečne vypne. Bol skonštruovaný aj modulárny systém ako „kabína aktívnej laserovej ochrany“. Tieto ľahko zostaviteľné kabíny zaujmú jednoduchým modulárnym dizajnom. Laserová ochrana teraz prichádza k produktu, napr. na montážnej linke. Priemysel si získala vysokou flexibilitou a možnosťou výmeny jednotlivých modulov za nízku cenu.

Produkty spoločnosti Jutec:

  • Tepelná ochrana - kryty proti striekajúcej vode, zváracie závesy, kryty, iné ochranné prostriedky
  • Osh - brnenie, ochrana rúk, ochrana hlavy, ochrana chodidla
  • Technológia izolácie - energieeffizienz, izolačné materiály
  • Laserová ochrana - laserové ochranné systémy, technológia laserovej ochrany
  • Ochrana E-batérie 
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Zvaračská plachta JUTEC
Zvaračská plachta JUTEC
Dostupné do 7 dní
od €53,33 bez DPH
od €64
Kód: S1351020

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom