TransTig 1750 Puls

Profesionálny zvárací stroj na TIG zváranie
Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: 2219
€2 611,20 –31 % €1 798,80 €1 499 bez DPH
TransTig 1750 Puls
TransTig 1750 Puls
Akcia
€2 611,20 –31 %

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Zostava obsahuje:

  • TransTig 1750 Puls,horák TTG 1 600 4m/UD,
  • uzemňovací kábel 3 m,
  • redukčný ventil.

TransTig 1750 Puls je malý, robustný a kompletne digitalizovaný zvárací zdroj. Svojou hmotnosťou 9,1 kg predstavuje tento zvárací prístroj typu TIG-DC ideálne riešenie pre mobilné nasadenie, nech už ide o montážne práce vykonávané v obtiažnych prevádzkových podmienkach alebo na staveniskách.

Činnosť zváracieho zdroja je riadená mikroprocesorom, čo zaručuje vysokú mieru stability oblúka a stopercentnú reprodukovateľnosť zváracích vlastností až do výkonu 170 A.

Zjednodušený ovládací koncept umožňuje ľahké a pohotové ovládanie

Pulzná prevádzka zaisťuje znížené tepelné zaťaženie pri zváraní TIG, zlepšená premostiteľnosť zvarovej medzery a perfektný vzhľad zvaru

Bodovacie funkcie umožňujú nastavením zváracieho intervalu s presnosťou na 1/10 sekundy zachovať stále rovnakú veľkosť bodových zvarov.

Funkcie TAC – rýchle a ľahké stehovanie pulzujúcim oblúkom vykonávané v jednom pracovnom kroku

HF zapaľovanie vylučuje bezdotykovým a šetrným vysokofrekvenčným zapaľovaním vznik volfrámových vmestkov, ktoré by mohli byť na závadu

#technicke-informacie#

Napájacie napätie 50/60Hz: 1 x 230 V

Rozsah zváracieho prúdu: 10 - 170 A

Zaťažovateľ 100%: 120 A

Zaťažovateľ 60%: 135 A

Zaťažovateľ pri max. prúde: 35 %

Napätie na prázdno: 93 V

Krytie: IP 23 S

Istenie: 16 A

Rozmery: 430 x 180 x 280 mm

Hmotnosť: 9,1 kg

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky TIG DC
Metóda zvárania: TIG
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.