TransPocket 3500

Profesionálny zvárací stroj FRONIUS na obalenú elektródu
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
30.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2041
€3 835,20 €3 196 bez DPH
TransPocket 3500

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Fronius Zariadenie TransPocket 3500 je plne digitálne riadený ručný elektródový zvárací zdroj s rezonančnou inteligenciou. Ideálna charakteristika sa stará o trvale stabilný oblúk, i u dlhých sieťových prívodov o dĺžke až 100 m alebo v prípade meniaceho sa sieťového napätia (340 až 506 V) a pri prevoze s generátorom. Zariadenie TransPocket 3500 je pritom uživateľsky veľmi priateľské, robustné, mobilné a výkonné. Zdroj spoľahlivo zvára so všetkými typmi elektród až do priemeru 5 mm– i s celulózovými elektródami zvára bez rizík. Maximalne robustné, a napriek tomu malé, ľahké a prenosné zariadenie.

Základné materiály

  • CrNi
  • Oceľ
  • Špeciálne kovy

Doporučená oblasť použitia

  • Lodný priemysel
  • Stavebný priemysel
  • Výroba chemických zariadení
  • Výroba priemyselných zariadení a potrubných vedení, montážne firmy
  • Výroba zariadení, zásobníkov, strojárenský a oceliarsky priemysel

#technicke-informacie#

Napájacie napätie: 3x400 V

Rozsah zváracieho prúdu: 10-350 A

Zaťažovateľ 40%: 350 A

Rozmery: 490x190x390 mm

Hmotnosť: 18 Kg

Veľkosť koncoviek pre zváracie káble: 35-50


#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné zváračky
Metóda zvárania: elektróda MMA
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.