TIG Grinder mobile

Zariadenie je dodávané s brúsnou hlavou pre 1,6mm, 2,4mm, 3,2mm, Držiak elektródy pre krátke elektródy, náradie (Imbusový a vidlicový kľúč), Držiak, adaptér pre pripojenie odsávania.

Dostupnosť Dostupné do 7 dní
Môžeme doručiť do:
6.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4205100164
€786 €655 bez DPH
TIG Grinder mobile

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Zariadenie je dodávané s brúsnou hlavou pre 1,6mm, 2,4mm, 3,2mm, Držiak elektródy pre krátke elektródy, náradie (Imbusový a vidlicový kľúč), Držiak, adaptér pre pripojenie odsávania.

Táto mobilná verzia zariadenia na obrusovanie elektród je mimoriadne flexibilná a jednoduchá pre použitie, okrem toho je kompletne uzatvorená, čím sa nebezpečný brúsny prach nedostáva do okolia.

3- násobné prestavovanie brúsneho kotúča: Diamantový brúsny kotúč sa optimálne využíva  prostredníctvom prestavovacieho krúžku na brúsnej hlave. / Šesťnásobné využitie: Brúsny kotúč sa dá použiť obojstranne v 3 rôznych polohách.

Reprodukovateľný výsledok brúsenia: Vždy presný výsledok brúsenia s rovnomerným pozdĺžnym výbrusom

Multifukčné pokrytie: Je ideálne pre  rovinné obrúsenie elektród s prilepujúcimi sa odstrekmi zo zvárania, ako aj pre prípravu kužeľovitého hrotu elektródy pre špeciálne aplikácie. Prostredníctvom nového vodiaceho prvku môžu byť elektródy presne zvislo zavádzané pre dosiahnutie optimálneho výsledku. / Priemer elektródy: Štandardne možno voliť 1,6 / 2,0 / 2,4 / 3,2 mm. Opčne sú k dispozícii 1,0 / 4,0 / 4,8 / 6,0 mm.


#technicke-informacie#

Napájanie: 230 V/50 - 60 Hz

Výkon: 500 Watt

Otáčky: 27.000 U/min

Uhol brúsenia: 20° do 60°

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsky volfrámových elektród
Hmotnosť: 1.98 kg
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.