Tester akumulátorov – bezzáťažový

Tester akumulátorov – bezzáťažový
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 260
€109 €90,83 bez DPH
Tester akumulátorov – bezzáťažový

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Bezzáťažový tester akumulátorov. Vysoko profesionálny výrobok.

Vysoko profesionálny bezzáťažový tester akumulátorov.

Ľahko sa používa – jednoducho ho pripojte k akumulátoru (nie je potrebné ho odpájať) a postupujte podľa pokynov na displeji.

Rýchle, presné výsledky – prístroj CTEK BATTERY ANALYZER otestuje akumulátor v niekoľkých sekundách, poskytne okamžitý výsledok na displeji a odporučí, aká činnosť sa má vykonať.

Bezpečný – žiadne teplo ani iskry – patentovaná technológia používaná v prístroji CTEK BATTERY ANALYZER nielen poskytuje rýchle a presné výsledky, ale vykonáva test bez zaťaženia akumulátora a negeneruje potenciálne nebezpečné teplo alebo iskry.

Pre všetky 12 V olovené akumulátory – prístroj CTEK.

BATTERY ANALYZER pracuje rovnako dobre so všetkými typmi olovených akumulátorov a nevyžaduje žiadne nastavenia pre vykonanie presného testu.

 

#technicke-informacie#

Rozmery: 148×100×25 mm

Typ analyzátora: vodivý

Typ batérií: 12 V olovené

Min. testovacie napätie: 8 V

Max. testovacie napätie: 15 V

Rozlíšenie: 0,1 V

Presnosť: ± 0,1 V

Rozsah: 200–1200 EN

Rozlíšenie: 25 EN

Presnosť: ± 25 EN

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Značka: CTEK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédska spoločnosť Ctek vyrába nabíjačky ,ktoré sú dlhodobo jednotkou vo svojom obore. Ide o vysoko kvalitné, sofistikované prístroje ,ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Kompaktnosť, jednoduchosť a špičková technológia im umožňuje stať sa vedúcou značkou v tejto oblasti. . Nabíjačky Ctek je možné aplikovať na všetky dostupné typy olovených akumulátorov (vrátane GEL,AGM,Ca/Ca a pod.)

V sortimente Ctek nájdete nabíjačky, ktoré nabíjajú od malých motocyklových batérií až po akumulátory do nákladných, stavebných a iných ťažkých strojov.

Ponuka nabíjačiek Ctek disponuje tiež profesionálnymi prístrojmi pre dielenské a  iné odborné použitie. Chýbať tiež nesmie ani vybavenie nutné pre tuto prevádzku.

Spoločnosť Ctek veľmi hľadí na bezpečnosť elektrotechniky vo vozidlách. Plno automatické nabíjačky riadené mikroprocesorom sú vybavené bezpečnostnými prvkami zabraňujúcimi akémukoľvek poškodeniu vozu či akumulátoru. Môžete teda batériu bez starosti nechať pripojenú k vášmu automobilu alebo motocyklu.

Mnohé modely sú vybavené špeciálnym režimom pre udržiavanie akumulátorov behom zimných mesiacov alebo v inom období, kedy nie je v prevádzke.

Nabíjačky Ctek tiež dokážu obnoviť už čiastočne poškodený akumulátor špeciálnym módom Recond. 

MXS5.0_CAR_MINI_Cab