Samozatmievacia kukla FRONIUS Vizor Connect SET

SET OBSAHUJE:

Dostupnosť Dostupné do 14 dní
Môžeme doručiť do:
9.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4391
€550 €458,33 bez DPH
Samozatmievacia kukla FRONIUS Vizor Connect SET

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

SET OBSAHUJE:

MASKA VIZOR CONNECT obj.č: 42,0510,0312

BATOH BACKPACK VIZOR 1000 obj.č: 42,0510,0078

Vplyvy okolitého svetla, odrazy zváracieho oblúka, zváranie v neprístupných polohách – existuje veľa činiteľov, ktoré značne narúšajú spoľahlivosť plne automatických kukiel na ochranu pri zváraní. Pri 6 – 8 hodinách zvárania denne zapáli používateľ elektrický oblúk viac než stokrát. Predtým, ako sa automatická ochranná stmavovacia kazeta zavrie, dochádza pri každom zapálení na zlomky sekúnd k oneskoreniam. No nie s kuklou Vizor Connect.

SPOJENIE SO ZVÁRACÍM SYSTÉMOM
Vďaka technológii Bluetooth® Low Energy stmaví zvárací systém zváraciu kuklu už pred zapálením elektrického oblúka. Ochranná stmavovacia kazeta ostane aj pri najnepatrnejšom prúde, ako aj v nútených polohách nanajvýš spoľahlivo zatemnená.
Ochranná stmavovacia kazeta kukly Vizor Connect má kombinované napájanie energiou zo solárnych článkov a z dobíjateľného lítiovopolymérového akumulátora.
Ak je kukla v prevádzke v režime Bluetooth®, nie je podpora solárnych článkov dostatočná. Preto sa musí kukla nabiť dodatočne.Tri zváracie systémy spoločnosti Fronius s technológiou Bluetooth® umožňujú vytvoriť kombináciu s kuklou Vizor Connect: MagicWave 230i, TransTig 230i, TPS/i 

Čas nabíjania: cca 3 hodiny
Trvanie režimu Bluetooth® cca 40 hodín

AUTOPILOT
Vďaka autopilotu nie je potrebné nastavenie stupňa ochrany. Ochranná stmavovacia kazeta sa zatemní automaticky a samostatne reguluje stupeň ochrany v závislosti od intenzity elektrického oblúka.

PANORAMATICKÝ VÝHĽAD
Špeciálne vyrezaná forma ochrannej stmavovacej kazety (s výrezom na nos) dokáže poskytnúť až 6-krát väčšie zorné pole v porovnaní s bežnými zváracími kuklami.

STUPEŇ JASU 2,5
Vďaka stupňu jasu 2,5 v otvorenom stave sa kukla Vizor Connect ideálne hodí na spracovávanie a dodatočnú prácu. Sústavné nasadzovanie a skladanie je tak zbytočné.

Okrem zosieťovania pomocou technológie Bluetooth® sa môže kukla Vizor Connect samozrejme používať aj s každým bežným systémom na zváranie elektrickým oblúkom. Kukla ponúka všetky zvyčajné funkcie vysokokvalitnej automatickej zváracej kukly a pri deaktivovanej funkcii Bluetooth® adekvátne reaguje aj na optické impulzy (režim snímača). Ochranná stmavovacia kazeta sa zavrie, hneď ako sa zapáli elektrický oblúk.

#technicke-informacie#

Stupne ochrany2,5/7-12 (man.) bzw. 2,5/5-12 (auto)
Prepínací čas/stmievanie0,09 ms
Prepínací čas (tma/svetlo)0,1s-2,0sec
Hmotnosť0,55 kg
Veľkosť kazety58x125mm
Klasifikácia1/1/1/2 EN379

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Samozatmievacie kukly
Hmotnosť: 0.55 kg
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.