Samostmievacia kukla Vizor 4000 Profesional

Zváracia kukla Fronius Vizor 4000 Profesional
Dostupnosť Dostupné do 5 dní
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4205100197
€556 –10 % €499 €415,83 bez DPH
Samostmievacia kukla Vizor 4000 Profesional
Samostmievacia kukla Vizor 4000 Profesional
Akcia
€556 –10 %

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Zváracia kukla Fronius Vizor 4000 Profesional je vyrobená s najnovšou a najmodernejšou technológiou, ktorá sa momentálne dá použiť na zváracích ochranných maskách.

Je navrhnutá tak že ju môžete používať v ľubovolných zváracích pozíciách bez toho aby ste boli nejako ohraničený nosením tejto masky.

Absolútnou novinkou u tejto masky je možnosť nastavenia automatického a manuálneho režimu nastavovanie tmavosti priezoru. V manuálnom režime si obsluha sama navolí stupeň tmavosti priezoru v rozsahu 5-13. V automatickom režime si obsluha zvolí iba citlivosť svetelného snímača a následne sa automaticky maska prestavý podľa sily zváracieho oblúku tak ba y bola vždy zabespečená najlepšia vyditelnosť na zvar počas celého procesu zvárania.

Uhol snímacích senzorov má rozsah až 80 stupňov.

Samozrejmosťou je aj režim brúsenia, ktorý sa ovláda jednoduchým stlačením tlačidla z vonkajšej strany masky.

Maska má jedninčný priezor v ktorom vidíte reálne farby zváraného materiálu na rozdiel od klasickej čierno zelenej masky.

Vlastnosti • automatické prepínanie prostredníctvom LCD technológie • UV-IR filter chráni pred žiarením • nastaviteľný odstup medzi kazetou a očami • nastaviteľný sklon prilby • náhlavný hlavový pás s nastavením výšky a obvodu hlavy • jednoduchá a rýchla výmena čelného krycieho skla • 2 náhradné krycie sklá obsiahnuté v súprave Nastaviteľné parametre • plynulé nastavenie ochranných stupňov 5-13

• manuálne/automatické nastavenie tmavosťi priezoru • rýchlosť otvárania (rozsvetlenia) • mód brúsenia • nastavenie citlivosti

#technicke-informacie#

Rozmer kazety: 110 x 90 x 7 mm

Rozmer priezoru: 50x100 mm

Tmavosť filtra - brúsenie: 4 DIN

Tmavosť filtra - zváranie: 5 - 13 DIN

Reakčná doba: 0,2 - 0,3 sec sek

Zdroj energie: solar+bateria

Hmotnosť: 500 g

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Samozatmievacie kukly
Hmotnosť: 2 kg
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.

Podobné produkty

Fólia Fronius Vizor vonkajšia - 5ks
€24,17 bez DPH
€29
Kód: 4205100024