Samostmievacia kukla Speedglas 9100XX

Samostmievacia kukla Speedglas 9100XX
Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 289
€633,60 €528 bez DPH
Samostmievacia kukla Speedglas 9100XX

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

SPEEDGLAS 9100V najmodernejšia generácia zváracích masiek, vhodná pre všetky druhy oblúkového zvárania.Popis zváracej kukly 9100: • je vhodná pre väčšinu zváračských prác až do clony 13 v zatmavenom režime • trvalo chráni (až na úroveň clony 13) proti škodlivému ultrafialovému (UV) a infračervenému (IR) žiareniu, a to bez ohľadu na to, či je filter v zatmavenom alebo v nezatmavenom stave, a či je automatické stmavovanie funkčné • jednoducho se používa i udržiava • v zatmavenom stave možno nastaviť 7 rôznych clôn v dvoch skupinách: 5 a 8; 9 až 13 • ponúka 7 uživateľsky nastaviteľných citlivostí detektora, ktoré zaistia spoľahlivú detekciu zapálenia oblúka • optický filter možno zablokovať v trvalo zatmavenom alebo nezatmavenom stave • v nezatmavenom stave umožňuje výborne vidieť – clona 3 – pri príprave zvárania alebo pri dokončovacích prácach • filter je vybavený 3 optickými čidlami • pre maximálne pohodlie je možné nastaviť kuklu, náhlavný pás i zvárací filter • kuklu možno použíť v spojení s filtračnými polomaskami 3M • k dispozícii je solárny panel (u kukly 9100XX nie je k dispozícii vzhľadom k veľkosti priezoru)

Použitie: Zváračská kukla Speedglas 9100 je navrhnutá pre vačšinu zváracích technológií: MMA, MIG/MAG, TIG, zváranie plazmou a kyslíkoacetylénové zváranie či rezanie. Zváraciu kuklu Speedglas 9100 je možné použiť tiež pri brúsení. Normy: Výrobok spĺňa požiadavky podľa článku 10 Európskej smernice 89/686/EEC a nesie označenie CE.Výrobok je v súlade s harmonizovanými európskymi normami EN 175, EN 166, EN 169 a EN 379.


#technicke-informacie#

Ochrana očí: podľa EN 379 (1/1/1/2)

Čas prepnutia: (svetlá-tmavá) 0,1ms pri 23°C

UV/IR ochrana: stupeň 13 (stály)

Veľkosť priezoru 73 x 107mm

Veľkosť hlavy: 50 - 64

Svetlý stupeň: č. 3

Tmavý stupeň: č. 5, 8 a 9-13 (variabilný)

Napájanie: lítiová batéria 2 x 3V (CR 2032), životnosť 2000h

Pracovná teplota: -5°C až +55°C

hmotnosť 560 g

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Samozatmievacie kukly
Značka: Speedglas

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pred viac ako storočím začala spoločnosť 3M ako drobný banský podnik v severnej Minnesote a dneska je z nej globálna spoločnosť vylepšujúca každodenný život ľudí všetkých profesií.

3M je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v rade oblastí na celom svete.

Za použitia špičkových technológií vzniká viac ako 50 000 rozmanitých produktov a výrobkov pre kanceláriu, komerčnú grafiku, elektro a telekomunikácie, zdravotníctvo, automobilový priemysel, bezpečnosť a ochranu.

Vedecké, technické a marketingové inovácie priniesli v priebehu rokov úspech na úspechu a nakoniec sa stali 3M stálym menom na zozname Fortune 500.

Samostatnou divíziou je 3M Speedglas, ktorá je poprednou svetovou produktovou radou osobných ochranných riešení pre bezpečnosť zvárania a je dôležitou súčasťou rôznorodého sortimentu osobných ochranných prostriedkov spoločnosti 3M.

 

Od roku 1981 sú riešenia zvárania 3M Speedglas štandardom pre bezpečnosť pri zváraní.

Všetko to začalo priamym pozorovaním zváračov pri zváraní, čo viedlo k dômyselnému vývoju a vzniku automaticky stmaveného zváracieho filtru Pohľady z týchto pozorovaní vedú k dômyselnému vývoju – automaticky stmavenému zváraciemu filtru.