Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 10 EC

Výkonná profesionálna nabíjačka vhodná na nabíjanie a udržiavanie batérií od 20 Ah do 200 Ah (do 300 Ah pre udržiavanie) s nabíjacím prúdom až 10 A.

Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4329
€219 €182,50 bez DPH
Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 10 EC

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 10 EC je dodávaná so 4m káblami a ochranným obalom bumper 120.

Výkonná profesionálna nabíjačka vhodná na nabíjanie a udržiavanie batérií od 20 Ah do 200 Ah (do 300 Ah pre udržiavanie) s nabíjacím prúdom až 10 A.

Špičkový, kompaktný, univerzálny a skvele vybavený 12V model pre veľmi náročných hobby aj profi užívateľov. 8-krokový režim. Obsahuje režim náhradného zdroja (SUPPLY) a rekondície, desulfatácia akumulátora je samozrejmosťou. Na rozdiel od nižšieho radu modelov MXS5.0 a MXS7.0 je vybavený teplotným snímačom, ktorý ešte dokonalejšie prispôsobí nabíjanie okolitej teplote. Jedná sa o najväčšiu nabíjačku s možnosťou pripojenia konektorov.

Nabíjačka je vhodná na nabíjanie a udržiavanie všetkých dostupných druhov štartovacích aj trakčných batérií vrátane AGM aj gélových.

Režim NAPÁJANIE (SUPPLY) zabezpečí energiu pre vaše vozidlo aj bez prítomnosti akumulátora. Režim SUPPLY je pri mnohých vozidlách nevyhnutný, napr. keď meníte akumulátor; nebudete musieť prácne obnovovať nastavenia programov („odkódovanie“ programov býva značne nákladné).

POZOR! Pre nabíjanie v režime RECOND je nutné batériu odpojiť od elektroinštalácie a nabíjať akumulátor mimo automobil, loď, karavan, a pod. Jedná sa o systém, v ktorom sa vykonáva riadené premiešanie elektrolytu, a teda nabíjačka pracuje s vyšším napätím ako pri ostatných režimoch. Režim RECOND nemožno použiť pre batérie s gélovým (AGM) elektrolytom!!!

POZOR! Režim RECOND možno použiť 1× ročne (maximálne 2× za rok).

POZOR: Pokiaľ sa nejedná o bezúdržbovú batériu (má voľne prístupné viečka), je nutné tieto viečka nechať po dobu nabíjania otvorené.

Záruka – 2 roky

#technicke-informacie#

Menovité napätie: AC 220-240VAC, 50-60 Hz
Nabíjacie napätie: NORMAL: 14,4, studený / AGM: 14,7, RECOND: 15.8V, dodávka: 13.6V
Minimálne napätie batérie: 2.0V
Nabíjací prúd: 10A max
Prúd, sieťový: 1.0a RMS (pri plnom nabíjací prúd)
Spätný odber prúdu: <1AH / mesiac
Zvlnenie: <4%
Teplota okolia: -20 ° C do + 50 ° C, výstupný výkon sa automaticky zníži pri vysokých teplotách
Typ nabíjačka: 8 krokov, plne automatický nabíjací cyklus
Typy batérií: Všetky typy 12V akumulátorov olovených (mokré, MF, Ca / Ca, AGM a GEL)
Kapacita batérie: 20-200Ah, až 300Ah pre údržbu
Rozmery: 197 x 93 x 49 mm (D x Š x H)
Izolačná trieda: IP65
Hmotnosť: 0,8 kg

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Hmotnosť: 0.8 kg
Značka: CTEK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédska spoločnosť Ctek vyrába nabíjačky ,ktoré sú dlhodobo jednotkou vo svojom obore. Ide o vysoko kvalitné, sofistikované prístroje ,ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Kompaktnosť, jednoduchosť a špičková technológia im umožňuje stať sa vedúcou značkou v tejto oblasti. . Nabíjačky Ctek je možné aplikovať na všetky dostupné typy olovených akumulátorov (vrátane GEL,AGM,Ca/Ca a pod.)

V sortimente Ctek nájdete nabíjačky, ktoré nabíjajú od malých motocyklových batérií až po akumulátory do nákladných, stavebných a iných ťažkých strojov.

Ponuka nabíjačiek Ctek disponuje tiež profesionálnymi prístrojmi pre dielenské a  iné odborné použitie. Chýbať tiež nesmie ani vybavenie nutné pre tuto prevádzku.

Spoločnosť Ctek veľmi hľadí na bezpečnosť elektrotechniky vo vozidlách. Plno automatické nabíjačky riadené mikroprocesorom sú vybavené bezpečnostnými prvkami zabraňujúcimi akémukoľvek poškodeniu vozu či akumulátoru. Môžete teda batériu bez starosti nechať pripojenú k vášmu automobilu alebo motocyklu.

Mnohé modely sú vybavené špeciálnym režimom pre udržiavanie akumulátorov behom zimných mesiacov alebo v inom období, kedy nie je v prevádzke.

Nabíjačky Ctek tiež dokážu obnoviť už čiastočne poškodený akumulátor špeciálnym módom Recond. 

MXS5.0_CAR_MINI_Cab

Podobné produkty

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 10
€149,17 bez DPH
€179
Kód: 233