Nabíjačka autobatérií CTEK M25

Ide o plne automatickú osmikrokovou nabíjačku, riadenú mikroprocesorom. Nabíjací prúd je 25 A. Je určená pre 12 V batérie od 40 do 500 Ah. CTEK M25 je 12V nabíjačka ideálna pre použitie na lodiach a v karavanoch. J

Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
4.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4333
€302 €251,67 bez DPH
Nabíjačka autobatérií CTEK M25

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

CTEK M25 je nová verzia nabíjačky M300 (už nie je k dostaniu), ktorá ponúka veľa vylepšení. Ide o plne automatickú osmikrokovou nabíjačku, riadenú mikroprocesorom. Nabíjací prúd je 25 A. Je určená pre 12 V batérie od 40 do 500 Ah. CTEK M25 je 12V nabíjačka ideálna pre použitie na lodiach a v karavanoch. Je vhodná pre nabíjanie a udržiavanie olovených batérií všetkých druhov vrátane AGM, gélových a Lítiových batérií. 4m dlhý pripojovací kábel je navyše zakončený aj teplotným senzorom, vďaka ktorému dokáže CTEK M25 efektívne regulovať parametre nabíjania. K ďalšej výbave patrí režimy "RECOND" pre regenerovanie hlboko vybitých akumulátorov. M25 môže zostať ľubovoľne dlho pripojený, pričom batéria udržuje v najlepšej možnej kondícii. Stačí tlačidlom zvoliť požadovaný režim.

#technicke-informacie#

Nabíjací prúd 25A.
Režim rekondície batérie (iba pre batérie s voľným elektrolytom)
Pre akumulátory od 40Ah do 500Ah.
Testovacia fáza pre zistenie či akumulátor udrží napätie.
Režim pre Lítiové batérie.
Kompaktná konštrukcia.
IP44 vhodná pre vonkajšie použitie.
5 rokov záruka.

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Hmotnosť: 1.4 kg
Značka: CTEK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédska spoločnosť Ctek vyrába nabíjačky ,ktoré sú dlhodobo jednotkou vo svojom obore. Ide o vysoko kvalitné, sofistikované prístroje ,ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Kompaktnosť, jednoduchosť a špičková technológia im umožňuje stať sa vedúcou značkou v tejto oblasti. . Nabíjačky Ctek je možné aplikovať na všetky dostupné typy olovených akumulátorov (vrátane GEL,AGM,Ca/Ca a pod.)

V sortimente Ctek nájdete nabíjačky, ktoré nabíjajú od malých motocyklových batérií až po akumulátory do nákladných, stavebných a iných ťažkých strojov.

Ponuka nabíjačiek Ctek disponuje tiež profesionálnymi prístrojmi pre dielenské a  iné odborné použitie. Chýbať tiež nesmie ani vybavenie nutné pre tuto prevádzku.

Spoločnosť Ctek veľmi hľadí na bezpečnosť elektrotechniky vo vozidlách. Plno automatické nabíjačky riadené mikroprocesorom sú vybavené bezpečnostnými prvkami zabraňujúcimi akémukoľvek poškodeniu vozu či akumulátoru. Môžete teda batériu bez starosti nechať pripojenú k vášmu automobilu alebo motocyklu.

Mnohé modely sú vybavené špeciálnym režimom pre udržiavanie akumulátorov behom zimných mesiacov alebo v inom období, kedy nie je v prevádzke.

Nabíjačky Ctek tiež dokážu obnoviť už čiastočne poškodený akumulátor špeciálnym módom Recond. 

MXS5.0_CAR_MINI_Cab

Podobné produkty

Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 25
€210 bez DPH
€252
Kód: 234
Nabíjačka autobatérií CTEK MXS 25 EC
€258,33 bez DPH
€310
Kód: 914