Nabíjačka autobatérií CTEK Lithium XS

Malé, ľahké a vysoko výkonné! Také sú LiFePO4 akumulátory. Lítiové batérie sú vďaka svojim jedinečným vlastnostiam stále populárnejšie. Avšak aj tieto špičkové články potrebujú starostlivosť, aby správne pracovali a dlho vydržali.

 

Dostupnosť Na sklade u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 241
€116 €96,67 bez DPH
Nabíjačka autobatérií CTEK Lithium XS

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Malé, ľahké a vysoko výkonné! Také sú LiFePO4 akumulátory. Lítiové batérie sú vďaka svojim jedinečným vlastnostiam stále populárnejšie. Avšak aj tieto špičkové články potrebujú starostlivosť, aby správne pracovali a dlho vydržali.

Z týchto dôvodov patentovala spoločnosť CTEK špeciálny systém na nabíjanie drahých LiFePO4 akumulátorov. Správna údržba zaistí maximálny výkon a dlhšiu životnosť. CTEK Lithium XS nabíja prúdom až 5A a je určená na dobíjanie LiFePO4 batérií s kapacitou 5 – 60Ah a udržiavanie akumulátorov s kapacitou až 120Ah. Nabíjačka má unikátnu schopnosť zresetovať systém nízkonapäťovej ochrany, ktorý je často súčasťou lítiovej batérie. Následne ju vie úplne bezpečne nabiť. Nabíjačku teda môžete pripojiť bez toho, aby ste článok museli odpájať od vozidla.

CTEK Lithium XS je plne automatická, 8-kroková nabíjačka riadená mikroprocesorom. Súčasťou nabíjacieho procesu je analýza článku, ktorá zistí, či je možné batériu nabíjať a či je schopná nabitie udržať. Po dobití na maximálnu kapacitu sa aktivuje udržiavací mód. Môžete teda náš prístroj bez obáv nechať pripojený k batérii počas ľubovoľne dlhej doby.

#technicke-informacie#

Menovité napätie: AC 220-240VAC, 50-60 Hz
Nabíjacie napätie: 13/8 / 14,4 VDC
Nabíjací prúd: 5A max
Prúd, sieťový: 0.65 RMS (pri plnom nabíjací prúd)
Spätný odber prúdu: <1AH / mesiac
Teplota okolia: -20 ° C do + 50 ° C, výstupný výkon sa automaticky zníži pri vysokých teplotách
Typ nabíjačky: 8 krokov, plne automatický nabíjací cyklus
Typy batérií: 12V LiFePO4 batérie
Kapacita akumulátora: 5-60Ah až 120Ah pre údržbu
Rozmery: 168 x 65 x 40 mm (D x Š x H)
Izolačná trieda: IP65
Hmotnosť: 0,6 kg

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Hmotnosť: 0.6 kg
Značka: CTEK

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Švédska spoločnosť Ctek vyrába nabíjačky ,ktoré sú dlhodobo jednotkou vo svojom obore. Ide o vysoko kvalitné, sofistikované prístroje ,ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Kompaktnosť, jednoduchosť a špičková technológia im umožňuje stať sa vedúcou značkou v tejto oblasti. . Nabíjačky Ctek je možné aplikovať na všetky dostupné typy olovených akumulátorov (vrátane GEL,AGM,Ca/Ca a pod.)

V sortimente Ctek nájdete nabíjačky, ktoré nabíjajú od malých motocyklových batérií až po akumulátory do nákladných, stavebných a iných ťažkých strojov.

Ponuka nabíjačiek Ctek disponuje tiež profesionálnymi prístrojmi pre dielenské a  iné odborné použitie. Chýbať tiež nesmie ani vybavenie nutné pre tuto prevádzku.

Spoločnosť Ctek veľmi hľadí na bezpečnosť elektrotechniky vo vozidlách. Plno automatické nabíjačky riadené mikroprocesorom sú vybavené bezpečnostnými prvkami zabraňujúcimi akémukoľvek poškodeniu vozu či akumulátoru. Môžete teda batériu bez starosti nechať pripojenú k vášmu automobilu alebo motocyklu.

Mnohé modely sú vybavené špeciálnym režimom pre udržiavanie akumulátorov behom zimných mesiacov alebo v inom období, kedy nie je v prevádzke.

Nabíjačky Ctek tiež dokážu obnoviť už čiastočne poškodený akumulátor špeciálnym módom Recond. 

MXS5.0_CAR_MINI_Cab