Nabíjačka autobatérií Acctiva Twin 15A

Viacobvodový systém na nabíjanie akumulátorov:
Systém na nabíjanie akumulátorov je dokonale vhodný na zabudovanie do vozidla a zaručuje okamžitú pripravenosť na použitie aj po dlhšej odstávke.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
31.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: TWIN15
€756 €630 bez DPH
Nabíjačka autobatérií Acctiva Twin 15A

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Viacobvodový systém na nabíjanie akumulátorov:
Systém na nabíjanie akumulátorov je dokonale vhodný na zabudovanie do vozidla a zaručuje okamžitú pripravenosť na použitie aj po dlhšej odstávke.

ACCTIVA Twin má dva nabíjacie obvody a umožňuje nabíjanie niekoľkých akumulátorov rôznej veľkosti. inteligentná elektronika monitoruje nabíjacie postupy, porovnáva rôzne stavy nabitia v prípade sériovo zapojených akumulátory a zabraňuje predčasným výpadkom spôsobeným porušením symetrie. Predprogramovaná nabíjacia charakteristika neustále zabezpečuje optimálny nabíjací prúd s ohľadom na veľkosť a stav akumulátora.

INFORMÁCIE O VYROBKU

 • Na báze technológie Active Inverter
 • univerzálne pre všetky akumulátory: Konvenčné olovené s kyselinou, oloveno-kalcio-strieborné, resp. akumulátory so sklenenou rohožou (AGM, MF) ako aj oloveno-gélové akumulátory, ktoré si nevyžadujú údržbu.
 • Automatická detekcia napätia akumulátora pri 12V a 24V
 • Na displeji LED sa zobrazuje stav nabitia, porucha a štart
 • Zasúvací nabíjací a sieťový kábel
 • Odolnosť proti výpadkom vďaka optimalizovanému chladeniu
 • Maximálna spoľahlivosť pre akumulátor i vozidlo vďaka protiskratovej ochrane, aktívnej ochrane proti prepólovaniu, aktívnemu monitorovaniu sieťového napätia, automatickej detekcii voľnobehu (pri výmena akumulátora), rovnako ako monitorovanie nabíjacích fáz (na chybnom akumulátore)
 • Možnosť nabíjania hlboko vybitých akumulátorov
 • Energetická úspornosť vďaka účinnosti až 96 %
 • Doplnkové vybavenie nabíjanie s reguláciou podľa teploty znižuje spotrebu vody a predlžuje životnosť akumulátora.
 • Rozhranie USB na aktualizáciu firmvéru systému nabíjania akumulátorovMOŽNOSTI

Možnosti: Komunikačné rozhrania FireCAN a bezpotenciálové kontakty slúžia na prenos údajov medzi systémom na nabíjanie akumulátorov a elektronikou vozidla a aktívne sa využívajú v režimoch jazdy, pohotovosti i nabíjania. Doplnkové vybavenie FireCAN prenáša stav zariadenia i napätie akumulátora a dokáže detegovať nasledujúce chyby: prepólovanie, skrat, chyba akumulátora, chyba nabíjania. Posledných 10 chýb sa zaznamenáva do zabudovanej pamäte.

APLIKÁCIE: Ak je palubný napájací systém 24 V postavený na dvoch sériovo zapojených 12 V akumulátoroch, ACCTIVA Twin zaručuje vyrovnanie rôznych stavov nabitia, a to aj keď by oba akumulátory mali rôzne zaťaženie spotrebičmi na napätie 12 V a 24 V.

OBLASTI POUŽITIA: Zásahové vozidlá, úžitkové automobily, lode, karavany,...

- ACCTIVA Twin môže byť použitá aj pre rôzne kombinácie akumulátorov:

#technicke-informacie#

Rozmery (d x š x v): 247 x 162 x 88 mm

Hmotnosť: 2,26 kg

Sieťová poistka: 16 A

Emisná trieda EMK: B

Nabíjací prúd: 15A

Kapacita akumulátora: 50 - 300 Ah

Napätie akumulátora: 12 V / 24 V

Sieťové napätie +/- 15 %: 230 V

Nabíjacia charakteristika: IUoU (s pulzačným udržiavaním úrovne nabitia)

Stupeň krytia: IP 40 (horizontálne) / IP 44 (vertikálne)

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Hmotnosť: 2.4 kg
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.