Nabíjačka autobatérií Acctiva Seller

Profesionálne napájanie prúdom v predvádzacej miestnosti (showroom).
Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
29.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4010355
€670,80 €559 bez DPH
Nabíjačka autobatérií Acctiva Seller

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Profesionálne napájanie prúdom v predvádzacej miestnosti (showroom).Acctiva Seller ponúka odpoveď na vybité akumulátory v predvádzacej miestnosti pri prezentácii vozidiel.

Špeciálne vyvinutý softvér zabraňuje cyklom nabitia a vybitia, a tak šetrí štartovací akumulátor.

S výkonom 30 A je zaručené spoľahlivé napájanie prúdom počas predvádzania vozidla a pri odovzdaní nového vozidla zákazníkovi.

Kompaktná konštrukcia a úplne jednoduchá obsluha sa starajú o bezproblémové použitie.

Informácie o produkte:

  • univerzálne pre všetky akumulátory: konvenčné olovené s kyselinou, oloveno-kalcio-strieborné, resp. akumulátory so sklenenou rohožou (AGM, MF) ako aj bezúdržbové oloveno-gélové akumulátory
  • napájanie prúdom na základe technológie Active Inverter. Špeciálne vyvinutý softvér spája výhody charakteristiky IUoU a režimu zásobovania cudzím prúdom pre čo najšetrnejšiu manipuláciu s akumulátorom. Táto technológia zabraňuje cyklom nabíjania a vybíjania v štartovacom akumulátore a zachováva tak kapacitu akumulátora
  • bezpečnosť elektroniky vďaka elektronickej ochrane proti prepólovaniu, tepelnej ochrane proti preťaženiu, bezpečnostnému vypnutiu a protiskratovej ochrane- kompaktná konštrukcia umožňuje skryté uloženie napájacieho zdroja pod autom alebo v priestore motora
  • bezventilátorová konštrukcia zabraňuje rušivým zvukom ventilátora v predajnej miestnosti počas zásobovania prúdom a nabíjania akumulátora
  • zasúvací nabíjací a sieťový kábel. Káble je možné viesť k akumulátoru resp. k Acctiva Seller cez minimálne otvory v priestore motora alebo batožinovom priestore- chránič hrán robí prístroj bezpečným proti sklzu a zabraňuje poškodeniam laku ako aj preliačinám na výstavných vozidlách
  • špeciálna konštrukcia telesa umožňuje použitie T uzavieracieho systému (napr. zámok Kensington) a poskytuje tak optimálnu ochranu proti krádeži.
  • jednoduchá obsluha vďaka Plug&Charge.
  • energetická úspornosť vďaka stupňu účinnosti až 96%.

Oblasti použitia:

Prezentácia vozidiel v predvádzacej miestnosti a pri premiérach vozidiel ako aj odovzdaní vozidiel zákazníkom pre osobné motorové vozidlá, motocykle, karavany a poľnohospodárske stroje.

Možnosti použitia:

Inteligentné zásobovanie prúdom. Zásobovanie prúdom vo výstavnej miestnosti na vozidle sa uskutočňuje pomocou Acctiva Seller - nie pomocou štartovacieho akumulátora. Tento podporný režim zabraňuje cyklom nabíjania v štartovacom akumulátore.Nabíjanie a dobíjanie často silne namáhaného akumulátora vo výstavnom vozidle.

#technicke-informacie#

Nabíjací prúd: 30 A
Kapacita akumulátora: 44-300 Ah
Napätie akumulátora: 12 V
Sieťové napätie: +/- 15% 230 V (50 / 60Hz)
Nabíjacia charakteristika napájanie fázy IUoU / fáza núdzový režim
Stupeň krytia: IP 40 (horizontálne) / IP 44 (vertikálne)
Rozmery (dx š xv): 270 x 168 x 100 mm
Hmotnosť: 2,4 kg
Značky zhody: CE
Sieťové poistky: 16 A
EMC trieda emisie: A

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Hmotnosť: 2.4 kg
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.