Nabíjačka autobatérií Acctiva Professional 35A

Profesionálny systém nabíjania pre dielňu.Inteligentný systém na nabíjanie akumulátorov s animovaným navádzaním užívateľa na grafickom displeji je optimálny nástroj pre automobilových technikov.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2135
€1 236 €1 030 bez DPH
Nabíjačka autobatérií Acctiva Professional 35A

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Profesionálny systém nabíjania pre dielňu.Inteligentný systém na nabíjanie akumulátorov s animovaným navádzaním užívateľa na grafickom displeji je optimálny nástroj pre automobilových technikov.

Okrem hlavnej funkcie, plnoautomatického nabíjania, garantuje systém na nabíjanie akumulátorov konštantné napätie počas diagnostiky a blikania a stará sa o plne nabitý akumulátor po servise.

Informácie o produkte:

  • plnoautomatické nabíjanie prostredníctvom Plug & Charge
  • jednoduché navádzanie užívateľa a maximálna prevádzková bezpečnosť vďaka animovanému grafickému displeju. Všetky funkcie a údaje o nabíjaní je možné prehľadne nastaviť a odčítať na displeji
  • samospoznávacia predvoľba napätia akumulátora pri 6 V, 12 V a 24 V
  • robustný, kompaktný kryt pre flexibilné nasadenie v dielni
  • zástrčné nabíjacie a sieťové vedenia (v rozličných dĺžkach)
  • chránič hrán pre stabilitu a ochranu pred poškodeniami laku
  • pre nabíjanie a dobíjanie resp. udržiavanie úrovne nabitia konvenčných olovených batérií s kyselinou, oloveno-kalciostrieborných resp. akumulátorov so sklenenou rohožou (AGM, MF), ako aj bezúdržbových oloveno-gélových akumulátorov bez odpojenia od palubnej siete vozidla
  • voliteľné USB rozhranie pre aktualizácie softvéru systému na nabíjanie akumulátorov zaisťuje trvalé a v budúcnosti bezpečné použitie
  • na základe technológie Active Inverter
  • absolútna bezpečnosť pre vozidlo, palubnú elektroniku a akumulátor vďaka bezpečnosti elektroniky, protiskratovej ochrane, elektronickej ochrane proti prepólovaniu, bezpečnostnému vypnutiu a tepelnej ochrane proti preťaženiu

Oblasti použitia:

V dielni pre osobné motorové vozidlá, nákladné vozidlá, autobusy, motocykle, zásahové vozidlá, stavebné stroje, poľnohospodárske stroje.

Možnosti použitia:

Nabíjanie: Automatické nabíjanie a vyrovnávanie paralelných spotrebičov počas obmedzeného servisného času

Diagnostika a aktualizácia softvéru: Vyrovnávacia prevádzka zásobuje paralelné spotrebiče počas diagnostiky a pri aktualizáciách softvéru. Systém na nabíjanie akumulátorov pritom dodáva prúd do 35 ampérov.

Výmena akumulátora: Podporný režim sa pri výmene akumulátora stará o zachovanie užívateľských nastavení vo vozidle.Režim sieťového zdroja zaručuje napájanie externým prúdom bez podpory akumulátora.

Režim Refresh regeneruje hlboko vybité akumulátory.

#technicke-informacie#

Rozmery (d x š x v) 247 x 162 x 88 mm

Hmotnosť 2,0 kg

Kontrolný znak CE

Sieťová poistka 16 A

Nabíjací prúd: 35 A

Kapacita akumulátora 3-350 Ah

Napätie akumulátora 6 V / 12 V / 24 V

Sieťové napätie +/- 15 % 230 V

Nabíjacia charakteristika IUoU / IU

Stupeň krytia IP 40 (horizontálne) / IP 44 (vertikálne)

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Hmotnosť: 2 kg
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.