Nabíjačka autobatérií Acctiva Easy

Acctiva Easy nabíjacie a testovacie zariadenie pre akumulátory.

Označenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 26.7.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: 4010091 4010093 4010095 4010097 4010098 4010099 Zvoľte variant
€264 od €175 - - –11 % - - - až –11 % €175 €185 €234 €209 €195 €176 od €175 €145,83 bez DPH €154,17 bez DPH €195 bez DPH €174,17 bez DPH €162,50 bez DPH €146,67 bez DPH od €145,83 bez DPH
Nabíjačka autobatérií Acctiva Easy
Nabíjačka autobatérií Acctiva Easy
Akcia Odporúčané
€264 od €175 - - –11 % - - - až –11 %

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Acctiva Easy nabíjacie a testovacie zariadenie pre akumulátory.

Nabíjanie a testovanie: malá sila.Kompaktná a šikovná.

Malá, výkonná, elektronicky riadená zásuvná nabíjačka a testovací prístroj.Nabíjanie a testovanie v jednom.

Mikroprocesor riadi nabíjanie a kontroluje všetky funkcie prístroja.Navyše si môžete otestovať štartovaciu schopnosť akumulátora, stav nabitia akumulátora a funkciu alternátora.Všetko s týmto malým prístrojom.

Informácie o produkte:

  • pre nabíjanie resp. udržiavanie úrovne nabitia konvenčných olovených batérií s kyselinou, oloveno-kalcio-strieborných resp. akumulátorov so sklenenou rohožou (AGM, MF), ako aj bezúdržbových oloveno-gélových akumulátorov
  • testovacia funkcia štartovacej schopnosti a funkcie alternátora
  • indikácia stavu nabitia akumulátora pomocou stĺpcového diagramu na displeji
  • možnosť nabíjania hlboko vybitých akumulátorov
  • malá konštrukcia vďaka primárne taktovanej výkonovej elektronike
  • možno dostať rozličné špeciálne káble ako aj systémový kufrík (palubný konektor do vozidla, nabíjačka pre OBD II, nabíjací kábel s káblovým okom pre motocykel)
  • na základe technológie Active Inverter
  • bezpečnosť elektroniky vďaka elektronickej ochrane proti prepólovaniu, tepelnej ochrane proti preťaženiu, bezpečnostnému vypnutiu a protiskratovej ochrane

Oblasti použitia:

Motorové vozidlá (dielňa, predvádzacia miestnosť, jazdené vozidlá), motocykle, poľnohospodárske stroje, historické vozidlá, karavany, člny, kosačky na trávu, zásahové vozidlá

Možnosti použitia:

Nabíjanie: ACCTIVA Easy nabíja akumulátory plne automaticky a šetrne až na ich maximálnu kapacitu. Po plnom nabití sa nabíjačka automaticky prepne na udržiavacie nabíjanie, aby sa predišlo samovoľnému vybíjaniu.

Testovanie: ACCTIVA Easy určuje pomocou nameraného pokojového napätia stav nabitia ako aj štartovaciu schopnosť akumulátora. Na otestovanie jeho výkonnosti sa vozidlo jednoducho naštartuje.

Kontrola: ACCTIVA Easy skontroluje funkciu alternátora. Na displeji sa zobrazí, či je vytvorené napätie v rámci alebo mimo prípustného rozsahu.

Nahradenie: Keď sa akumulátor vozidla demontuje alebo vymení, zostanú zachované uložené údaje (napr. rádio, hodiny, atď.). ACCTIVA Easy nahrádza dočasne akumulátor ako napájací zdroj. Uložené údaje zostanú zachované.

#technicke-informacie#

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.