KIT 405 STANDARD

MIG/MAG zváracie stroje sú určené pre stredne ťažkú kovovýrobu, strojársku výrobu, údržbárske prevádzky, zámočníctva alebo domáce dielne.

Dostupnosť Predaj ukončený
Možnosti doručenia
Kód: 2038
€2 200 €1 833,33 bez DPH
KIT 405 STANDARD

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

MIG/MAG zváracie stroje sú určené pre stredne ťažkú kovovýrobu, strojársku výrobu, údržbárske prevádzky, zámočníctva alebo domáce dielne.

KIT 405 je overený profesionálny zvárací stroj s výkonným transformátorom s medeným primárnym a sekundárnym vinutím, robustným celokovovým výkonným motorom posunom drôtu a EURO konektorom.

Hlavnou prednosťou KIT strojov sú vynikajúce zváracie vlastnosti, 20 respektívne 40 stupňová regulácia napätia, vysoký výkon, vysoké zaťažovatele, spoľahlivosť a veľmi jednoduché ovládanie variant Processor a Synergic. V prípade Synergic strojov je to automatické nastavenie zváracích parametrov a možnosť programovania.

#technicke-informacie#

Napájacie napätie: 3x400 V

Istenie: 25 A

Rozsah zváracieho prúdu: 30 - 350 A

Napätie na prázdno: 18 - 40 V

Zaťažovateľ 100%: 260 A

Zaťažovateľ 60%: 300 A

Zaťažovateľ 25%: 350 A

Počet regulačných stupňov: 40

Štandardné osadené kladkou: 1,0 - 1,2

Rýchlosť podávania drôtu: 1 - 25 m/min

Krytie: IP21

Rozmery: 835 x 480 x 840 mm

Hmotnosť: 104 Kg

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické CO2 zváračky MIG/MAG
Hmotnosť: 105 kg
Metóda zvárania: CO2 MIG/MAG
Značka: Kühtreiber

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kühtreiber, s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom zváracej techniky a príslušenstva.

Firma vznikla v roku 1998. Na začiatku pôsobila prevažne na domácom trhu, kde si vybudovala rozsiahlu distribučnú a obchodnú sieť. Postupný rozvoj firmy a rozširovanie sortimentu viedlo k expanzii do ďalších krajín Európy. Následne sa podarilo získať dôležití obchodní partneri i na iných kontinentoch. Hlavný cieľ spoločnosti, ktorým je spokojný zákazník, je dosiahnuté úsilie o maximálnu spoľahlivosť strojov, rýchle dodávky tovaru, perfektná servisná a predajná podpora vrátane poradenstva a neustáleho rozširovania výrobného a obchodného zázemia.

Spoločnosť v dnešnej dobe vyrába a dodáva niekoľko desiatok typov a variant zváracích strojov KIT, KITin, MAKin a FÉNIX pre zváranie metódami MMA, TIG a MIG/MAG a tiež plazmové invertory pre delenie kovov. Zaoberá sa i predajom zváracích a rezacích horákov, ochranných masiek, náhradných dielov, redukčných ventilov, elektród a ďalšieho príslušenstva.

Veľký dôraz je kladený na kvalitu výrobku a jednotlivých komponentov. Všetky súčasti vlastných strojov sú vyrábané vo výrobných závodoch v Českej republike, kde prebieha aj konečná montáž.

blurb_invertory_mma