Indukčný ohrev ABR Inductor 1 kVA

Malý elektrický ohrev využívajúci elektromagnetické indukcie k ohrevu elektricky vodivých materiálov. Čím je materiál ľahšie magnetizovateľný, tým väčšie teplo v ňom vzniká.

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
21.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: 5308
€787 €655,83 bez DPH
Indukčný ohrev ABR Inductor 1 kVA

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Malý elektrický ohrev využívajúci elektromagnetické indukcie k ohrevu elektricky vodivých materiálov. Čím je materiál ľahšie magnetizovateľný, tým väčšie teplo v ňom vzniká.

Pomocou vysokofrekvenčnej indukcie je možné uvoľniť skorodované, zamrznuté a zablokované rozoberateľné spoje bez následného poškozenia. Veľmi účinne nahrádza ohrev autogénnym a propanbutanovým plameňom.

Zariadenie je možno použit k ohrevu skutkových spojový, pouzder, ložiisek, nábojové, nástrojové pred kalením, k rozmrazovanou, demontáži lepených okien, odstranení samolepiek, k opravám drobných preliačin karoserií atd.

Vďaka svojmu širokému rozsahu použitia je stroj perfektním pomocníkom v automobilovom, strojárenskom a inštalatérskom priemysle, v údržbách či montážach.

VLASTNOSTI A VYBAVENIE

  • vysoký výkon a účinnosť
  • nízká hmotnosť a malé rozmery
  • spoľahlivá konstrukcia
  • osvetľovacia dióda
  • kovový kufrík
  • startovacia sada (flexibilná cievka, čelná plochá cievka, nasadzovacia čelná cievka priemer 50 / 40 / 30 mm – všetko po 2 ks)

#technicke-informacie#


Napájacie napätie 50/60 Hz
1× 230 V ±15 %
Istenie 16 A
Vstupný prúd max. 4,5 A
Príkon 1000 W
Účinnost 90 %
Krytie IP 20
Rozmery ohrevu bez cievky 380 x 70 x 70 mm
Hmotnosť  1,2 kg

 #technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Indukčný ohrev
Hmotnosť: 1.2 kg
Značka: Kühtreiber

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kühtreiber, s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom zváracej techniky a príslušenstva.

Firma vznikla v roku 1998. Na začiatku pôsobila prevažne na domácom trhu, kde si vybudovala rozsiahlu distribučnú a obchodnú sieť. Postupný rozvoj firmy a rozširovanie sortimentu viedlo k expanzii do ďalších krajín Európy. Následne sa podarilo získať dôležití obchodní partneri i na iných kontinentoch. Hlavný cieľ spoločnosti, ktorým je spokojný zákazník, je dosiahnuté úsilie o maximálnu spoľahlivosť strojov, rýchle dodávky tovaru, perfektná servisná a predajná podpora vrátane poradenstva a neustáleho rozširovania výrobného a obchodného zázemia.

Spoločnosť v dnešnej dobe vyrába a dodáva niekoľko desiatok typov a variant zváracích strojov KIT, KITin, MAKin a FÉNIX pre zváranie metódami MMA, TIG a MIG/MAG a tiež plazmové invertory pre delenie kovov. Zaoberá sa i predajom zváracích a rezacích horákov, ochranných masiek, náhradných dielov, redukčných ventilov, elektród a ďalšieho príslušenstva.

Veľký dôraz je kladený na kvalitu výrobku a jednotlivých komponentov. Všetky súčasti vlastných strojov sú vyrábané vo výrobných závodoch v Českej republike, kde prebieha aj konečná montáž.

blurb_invertory_mma

 

 

Podobné produkty

Indukčný ohrev ABR Inductor 3kVA
€1 037,50 bez DPH
€1 245
Kód: 5314