Filtračná jednotka ADFLO

Filtračná jednotka Adflo s pohonom vzduchu; s opaskom, nabíjačkou, akumulátorom Li-Ion, hadicou, sadou filtrov (inštalované v jednotke) a prietokomerom.

Dostupnosť Dostupné do 14 dní
Môžeme doručiť do:
12.8.2024
Možnosti doručenia
Kód: 837730
€1 050 €875 bez DPH
Filtračná jednotka ADFLO

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Filtračná jednotka Adflo s pohonom vzduchu; s opaskom, nabíjačkou, akumulátorom Li-Ion, hadicou, sadou filtrov (inštalované v jednotke) a prietokomerom.


Jedná sa už o nový typ jednotky s hadicou QRS pre pripojenie s novými typmi radu 9100 alebo brúsnych štítov Versaflo. Pre staršie typy radu 9002 je pribalená u dodávky redukcie.

Elegantná a kompaktná filtračná maska s pohonom vzduchu bola špeciálne navrhnutá tak, aby spĺňala vaše zváračské potreby. Kontinuálnym prúdom predfiltrovaného vzduchu zaisťuje odvod väčšiny tepla a potu, ktoré sa uvoľňujú pri zváraní. Používaním filtračnej masky Adflo si zaistíte vyšší stupeň ochrany i pohodlie, a to po celý deň.

Tenký profil je perfektný pre používanie v stiesnených priestoroch. Jeho ergonomika vychádza z potrieb zvárača - nízkej hmotnosti, prispôsobiteľné a ľahko použiteľné ochrany dýchacích orgánov. Pri použití správneho filtra vás filtračná maska Adflo efektívne ochráni proti časticiam i plynom - všetko v jednom systéme. A vy môžete selektívne vymieňať filtre podľa potreby: proti časticiam alebo proti plynom. Nemusíte vymieňať obaja naraz.

Vzduch vždy prúdi konštantnou menovitou rýchlosťou 170 litrov / minútu bez ohľadu na stupeň nabitia batérie či mieru zanesenia filtra časticami. Pri práci v horúcom vlhkom prostredí môžete zvýšiť rýchlosť prúdenia vzduchu na 200 litrov / minútu: jednoducho stlačíte tlačidlo ON ešte raz .

Adflo navyše poskytuje:

  • indikuje stupeň znečistenia filtra LED diódami
  • bezpečnostný alarm upozorní na malý prietok vzduchu
  • automatické vypnutie pri nedostatočnom prietoku vzduchu

#technicke-informacie#

ochrana dýchacích orgánov podľa EN 12 941 (TH2)

časticový filter (SL)

plynový filter A1B1E1 alebo A2 (organické / anorganické plyny)

pachový filter pre odstránenie zápachu

menovitý prietok 170 l / min. (AirFlow Plus 200 l / min.)

akumulátor Li-Ion

hlučnosť max. 75 dB

dĺžka opasku 75 - 150 cm

pracovná teplota -5 ° C do + 55 ° C

skladovacia teplota -20 ° C do + 55 ° C

hmotnosť 1.160 g (s filtrami a štandardným akumulátorom)

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné jednotky
Hmotnosť: 1.16 kg
Značka: Speedglas

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pred viac ako storočím začala spoločnosť 3M ako drobný banský podnik v severnej Minnesote a dneska je z nej globálna spoločnosť vylepšujúca každodenný život ľudí všetkých profesií.

3M je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v rade oblastí na celom svete.

Za použitia špičkových technológií vzniká viac ako 50 000 rozmanitých produktov a výrobkov pre kanceláriu, komerčnú grafiku, elektro a telekomunikácie, zdravotníctvo, automobilový priemysel, bezpečnosť a ochranu.

Vedecké, technické a marketingové inovácie priniesli v priebehu rokov úspech na úspechu a nakoniec sa stali 3M stálym menom na zozname Fortune 500.

Samostatnou divíziou je 3M Speedglas, ktorá je poprednou svetovou produktovou radou osobných ochranných riešení pre bezpečnosť zvárania a je dôležitou súčasťou rôznorodého sortimentu osobných ochranných prostriedkov spoločnosti 3M.

 

Od roku 1981 sú riešenia zvárania 3M Speedglas štandardom pre bezpečnosť pri zváraní.

Všetko to začalo priamym pozorovaním zváračov pri zváraní, čo viedlo k dômyselnému vývoju a vzniku automaticky stmaveného zváracieho filtru Pohľady z týchto pozorovaní vedú k dômyselnému vývoju – automaticky stmavenému zváraciemu filtru.