FÉNIX 160

Stroj Fénix 160 je skonštruovaný pomocou energeticky úspornej invertorovej mikroprocesorovej technológie najvyššej úrovne s využitím planárneho transformátora. Vykazuje vynikajúci výsledok, a to ako pri bežnej prevádzke, tak pri použití na elektrocentrálach a dlhých predlžovacích kábloch.

Dostupnosť Dostupné do 7 dní
Môžeme doručiť do:
4.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 2043
€632 €526,67 bez DPH
FÉNIX 160
FÉNIX 160
Český výrobok

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Stroj Fénix 160 je skonštruovaný pomocou energeticky úspornej invertorovej mikroprocesorovej technológie najvyššej úrovne s využitím planárneho transformátora. Vykazuje vynikajúci výsledok, a to ako pri bežnej prevádzke, tak pri použití na elektrocentrálach a dlhých predlžovacích kábloch. Ideálna charakteristika oblúka zaručuje jeho výbornú stabilitu aj v prípade nesúvislého napätia v sieti alebo pri použití dlhých sieťových prívodov (až do dĺžky 200 m). Ovládacie prvky stroje sú integrované v tlačidlovej klávesnici, ktorá zvyšuje presnosť a spoľahlivosť ovládania stroja.

Metóda MMA: funkcia HOT START, ANTI STICK, ARC FORCE, V.D.R.,SOFT START MMA. Metóda TIG: Dotykové zapálenie oblúku - LIFT ARC, funkcia PULSE, DOWN SLOPE (čas dobehu na koncový prúd), END CURRENT (koncový prúd).

Prednosťou stroja Fénix je vysoký výkon a účinnosť, ľahko pochopiteľné ovládanie a možnosť pripojenia diaľkového ovládania.

Montáž invertoru Fénix VIDEO

#technicke-informacie#

Napájacie napätie: 1x230 V

Istenie: 16 A

Rozsah zvarovacieho prúdu: 10-150 A

Zaťažovateľ 100%: 110 A

Zaťažovateľ 60%: 125 A

Napätie naprázdno: 88 V

Hmotnosť: 4,1 Kg

Veľkosť koncoviek pre zváracie káble: 10-25

Rozmery: 315x112x225 mm

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné zváračky
Hmotnosť: 4.1 kg
Metóda zvárania: elektróda MMA
Značka: Kühtreiber

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Kühtreiber, s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom zváracej techniky a príslušenstva.

Firma vznikla v roku 1998. Na začiatku pôsobila prevažne na domácom trhu, kde si vybudovala rozsiahlu distribučnú a obchodnú sieť. Postupný rozvoj firmy a rozširovanie sortimentu viedlo k expanzii do ďalších krajín Európy. Následne sa podarilo získať dôležití obchodní partneri i na iných kontinentoch. Hlavný cieľ spoločnosti, ktorým je spokojný zákazník, je dosiahnuté úsilie o maximálnu spoľahlivosť strojov, rýchle dodávky tovaru, perfektná servisná a predajná podpora vrátane poradenstva a neustáleho rozširovania výrobného a obchodného zázemia.

Spoločnosť v dnešnej dobe vyrába a dodáva niekoľko desiatok typov a variant zváracích strojov KIT, KITin, MAKin a FÉNIX pre zváranie metódami MMA, TIG a MIG/MAG a tiež plazmové invertory pre delenie kovov. Zaoberá sa i predajom zváracích a rezacích horákov, ochranných masiek, náhradných dielov, redukčných ventilov, elektród a ďalšieho príslušenstva.

Veľký dôraz je kladený na kvalitu výrobku a jednotlivých komponentov. Všetky súčasti vlastných strojov sú vyrábané vo výrobných závodoch v Českej republike, kde prebieha aj konečná montáž.

blurb_invertory_mma

 

 

Podobné produkty

229922 2 podpetovy invertor kuhtreiber fenix 160 mma set ii kabely 3m
Český výrobok
FÉNIX 160 s káblami
Dostupné do 5 dní
€575,83 bez DPH
€691
Kód: 14
fenix160set
Český výrobok
€645 bez DPH
€774
Kód: 0128