Brúska volfrámových elektród ULTIMA-TIG

Obsah balenia:

Dostupnosť Dostupné do 14 dní
Môžeme doručiť do:
20.10.2023
Možnosti doručenia
Kód: N350.1.9999
€2 202 –9 % €1 999 €1 665,83 bez DPH
Brúska volfrámových elektród ULTIMA-TIG
Brúska volfrámových elektród ULTIMA-TIG
Akcia
€2 202 –9 %

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Obsah balenia:

2m kábel

250 ml fľaša s brúsnou kvapalinou

diamantový kotúč

elektródové svorky 1,6 mm - 3,2 mm

jednorázová nádobka na odpad

stojan z nerezovej ocele


Patentovaná mokrá brúska volfrámových elektród. Patentovaný mokrý mlynček ULTIMA-TIG je ekologicky šetrná, a zabezpečuje presné uhly volfrámových elektród, čo zaručuje lepšie zváranie TIGom.

ULTIMA-TIG je konštruovaný s jedinečnou jednorázovou nádobkou, do ktorej sa automaticky zhromažďujú toxické látky, ktoré sa uvoľňujú pri brúsení alebo rezaní volfrámových elektród.

Brúsenie prebieha za mokra spolu s diamantovým kotúčom s vysokou rýchlosťou, čo zaručuje kvalitný a leštený povrch volfrámových elektród.

S brúskou ULTIMA-TIG docielite presný a vysoko kvalitný uhol, aký potrebujete. To zaručuje lepšie zváracie vlastnosti a dlhšiu životnosť elektródy.

ULTIMA-TIG je jednoduchý na obsluhu.

Vložte volfrámovú elektródu do priestoru do priestoru pre brúsenie, nastavte ukazovateľ na požadovaný uhol brúsenia, a vložte eletródu do priestoru stick-out.

#technicke-informacie#

Motor: 110/230V, 50Hz

Výkon motora: 380W

Rpm: 8500/min

Rýchlosť brúsenia: 44 m/sec.

Priemer elektródy: 0,8 - 4,0 mm

Dĺžka elektródy min.: 15 mm Standard

#technicke-informacie-koniec#

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Inelco Grinders A/S bola pôvodne súčasťou Inelco A/S, ale v snahe zamerať sa na brúsky volfrámových elektród bola 1. januára 2010 založená spoločnosť Inelco Grinders A/S. Ich cieľom je posilniť vedúcu pozíciu na nových a existujúcich trhoch s volfrámovou elektródou brúsky a rozvíjať našu obchodnú oblasť v rámci tohto sektora.

Majú dlhoročné skúsenosti s brúsením volfrámových elektród za sucha aj za mokra a dnes majú pevné postavenie na trhu s predajcami po celom svete, ako aj spoluprácu s niektorými z najväčších výrobcov zváracej techniky. Ich produktmi sa snažia zvýšiť kvalitu zvárania TIG s dokonale brúsenými elektródami, no zároveň chcú prispieť k zdraviu a bezpečnosti na pracovisku tým, že zváračskému priemyslu ponúkajú iba brúsky na volfrámové elektródy, ktoré sú bezpečné a neškodia pre zdravie zamestnancov pracujúcich v priemysle.

 

Fritlagte-produkter-i-et-billede-2-2