Acctiva Easy 1206 Car Edition

Obsah balenia:

Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 4010095859
€290 €241,67 bez DPH
Acctiva Easy 1206 Car Edition

Doprava ZDARMAuž od 160 €

Zváračky skladomExpresné vybavenie objednávok

Odborné poradenstvoodborní pracovníci Vám vždy poradia

Kamenné predajnekamenná predajna v Detve

Obsah balenia:

 • Základný prístroj ACCTIVA Easy 1206
 • Nabíjacie káble so svorkami – 2m
 • Nabíjací kábel so zástrčkou KFZ - 2 m
 • Predĺženie sieťového kábla - 3 m
 • Držiak na stenu
 • Systémový kufrík

Acctiva Easy 1206 Car Edition - nabíjacie a testovacie zariadenie pre akumulátory. Malý, výkonný, elektronicky riadený zástrčkový nabíjací a testovací prístroj, ktorý zabezpečuje úplné automatické a šetrné nabíjanie. Nabíjanie je regulované mikroprocesorom, ktorý súčasne kontroluje všetky funkcie prístroja. Môžete testovať stav nabitia, štartovaciu schopnosť akumulátora a funkciu dobíjania alternátora.

Informácie o výrobku

 • pre nabíjanie bežných olovených akumulátorov, Pb-Ca/Ag, resp. vliesových akumulátorov (AGM, MF) a bezúdržbových olovených gélových akumulátorov
 • dobíjanie akumulátorov bez odpojenia od napájania vozidla
 • trvalá prevádzka počas dlhých odstávok s minimálnou spotrebou prúdu – nabíjací systém akumulátora se po nabití akumulátora automaticky prepne do udržiavacieho nabíjania • testovacie funkcie informujú o stave akumulátora, štartovacej schopnosti a dobíjaní
 • pri výmene akumulátora zostávajú zachované základné nastavenia vo vozidle (napr. hodiny, rádio atď.)
 • zobrazenie stavu nabitia pomocou stĺpcových diagramov na displeji
 • možnosť nabíjania hlboko vybitých akumulátorov
 • malá konštrukcia vďaka primárne taktovanej výkonnej elektronike
 • ako príslušenstvo sú dostupné rôzne špeciálne káble (palubné zástrčky osobných vozidiel, nabíjací konektor OBD II, nabíjacie káble s magnetickými koncovkami, nástenný držiak a i.)
 • všetko na základe Active Inverter Technology
 • elektronická spoľahlivosť vďaka elektronickej ochrane proti prepólovaniu, tepelnej ochrane proti pretaženiu, bezpečnostnému odpojeniu a ochrane proti skratu
 • absolútna spoľahlivosť pre vozidlo, palubnú elektroniku a akumulátor

Použitie

Nabíjanie: Prístroj ACCTIVA Easy nabíja akumulátory úplne automaticky a šetrne až na maximum ich kapacity. Po úplnom nabití sa nabíjací prístroj automaticky prepne na udržiavacie nabíjanie, aby zabránil samovoľnému vybíjaniu akumulátora.

Testovanie: Prístroj ACCTIVA Easy určuje na základe meraného kľudového napätia stav nabitia a štartovaciu schopnosť akumulátora. Na otestovanie výkonu stačí len naštartovanie vozidla.

Skúšanie: Prístroj ACCTIVA Easy preskúša funkciu dobíjania. Na displeji sa zobrazí, či sa napätie akumulátora nachádza v prípustnej oblasti alebo mimo nej.

Nahrádzanie: V prípade demontáže akumulátora alebo jeho výmeny zostanú uložené všetky údaje (napr.: rádia, hodín atď.). Prístroj ACCTIVA Easy nahrádza ako sieťový prístroj priebežne akumulátor. Uložené údaje zostávajú zachované.

Oblasť použitia Pre štartovacie akumulátory osobných vozidiel, motocyklov, poľnohospodárskych strojov, veteránov, karavanov, lodí a tiež záhradných traktorov a zásahových vozidiel. Technické údaje

#technicke-informacie#

Nabíjací prúd: 6 A
Kapacita akumulátora: 3-200 Ah
Napätie akumulátora: 12 V
Sieťové napätie: +/-15 % 110 - 230 V
Nabíjacia charakteristika: IUoU
Krytie: IP 30
Rozmery (d x š x v): 119 x 72 x 52 mm
Hmotnosť: 250 g
Certifikácia: CE, cTÜVus (Kanada/USA), PSE (Japonsko), NSW (Austrálie)
Sieťové istenie: 16 A
Emisná trieda EMV: B

#technicke-informacie-koniec#

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre autobatérie
Hmotnosť: 2.5 kg
Značka: FRONIUS

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Vášeň pre nové technológie, intenzívne výskumné práce a revolučné riešenia: Toto je cieľom spoločnosti Fronius od roku 1945.

Ako technologický líder vyhľadáva, vyvíja a realizuje inovatívne metódy na kontrolu a riadenie energie pre zváraciu techniku, fotovoltiku a techniku nabíjania akumulátorov.

Spoločnosť je celosvetovým inovačným a technologickým lídrom. S jasnou víziou, neúnavnou vynaliezavosťou a vedomím zaistiť kvalitu neustále posúvajú hranice možného a prichádzajú s trendmi, ktoré menia trh.

V divízii Perfect Welding venujú svoju pozornosť vytvoreniu perfektného elektrického oblúka pre konštantne vysokú kvalitu zvárania. V centre pozornosti divízií Solar Energy a Perfect Charging je spoľahlivé a celoplošné zásobovanie energiou – 24 hodín denne.

Inovačné produkty spoločnosti Fronius nadchýnajú vďaka najmodernejšej technológii, ako aj najvyššej kvalite a vytvárajú tak dôveru a spokojnosť po generácie. Presvedčia svojou stálosťou, zvyšujú produktivitu a výnos energie a znižujú prevádzkové náklady. 

Spoločnosť Fronius má 37 dcérskych spoločností na piatich kontinentoch – a napriek tomu je stále firma vedená majiteľmi, ktorá v sebe spája hodnoty rodinného podniku s regionálnymi koreňmi a vízie globálnej spoločnosti.