• V košíku zatiaľ nič nemáte :(

Podobné produkty

Multifunkčný zvárací stroj GAMASTAR 1750L

Multifunkčný zvárací stroj GAMASTAR 1750L

Cena na dopyt

predaj ukončený

Výrobca: OMICRON
Obj. čílso: 0110

Invertorový zvárací stroj rady GAMASTAR je určený pre:1. Zváranie obalenou elektródou MMA,2. TIG s dotykovým štartom Lift-ARC (zváranie v ochrannej atmosfére netaviacou sa elektródou).3. Zváranie metódou MIG/MAG v ochrannej atmosfére CO2, ARGON alebo zmesných plynov.

Pre zváranie obalenou elektródou MMA je GAMASTAR 1950L vybavený funkciami: HOT START pre ľahké zapálenie elektrického oblúku. ANTISTICK pre obmedzenie zváracieho prúdu na 10 A pri skrate (prilepenie elektródy). Digitálny V-A meter. Posuv s poháňanou hornou i dolnou kladkou. Eurokoncovkou je možné pripojenie horákov 3, 4, 5m.

Stroj je vybavený digitálnou riadiacou doskou pre nastavenie všetkých funkcií pomocu tlačidiel a zobrazuje priebeh zvárania na dvoch samostatných displejoch.

U strojov typu L je možné nastaviť: MMA-zváranie obalenou elektródou: Nastavenie prúdu HOTSTART / SOFTSTART v %. Nastavenie času trvania HOTSTART / SOFTSTART. Plynulé nastavenie zváracieho prúdu.DC TIG-zváranie netaviacou sa wolfrámovou elektródou: Nastavenie doby dobehu zváracieho prúdu. Nastavenie koncového prúdu. Plynulá regulácia zváracieho prúdu.Pulzné TIG-zváranie netaviacou sa wolfrámovou elektródou:Nastavenie doby dobehu zváracieho prúdu. Nastavenie koncového prúdu. Nastavenie frekvencie pulzácie zváracieho prúdu. Pre zváranie metódou MIG/MAG umožňuje GAMASTAR 1750L elektronicky nastaviť dĺžku budu, hodnoty zvárania dlhými bodmi či prepnúť stroj do režimu dvojtakt alebo štvortakt. Digitálny V-A meter. Posuv s poháňanou hornou aj dolnou kladkou. Eurokoncovkou je možné pripojenie horáka 3,4,5 m. Stroj je vybaveý digitálnou riadiacou jednotkou pre nastavenie všetkých funkcií pomocou tlačidiel a zobrazuje priebeh zvárania na dvoch samostatných displejoch. Možnosť nastavenia: predfuk, výlet, dohorenie, dofuk, body, bodové zváranie, 2T, 2T body, 2T pulzy, 4T, 4T body, 4T pulzy. Konštrukcia zváracieho stroja GAMASTAR zaručuje vysokú spoľahlivosť stroja, výborné zváracie vlastnosti vďaka širokej oblasti použitia. Pri použití vhodnej ochrannej armosféry možno zvárať všetky druhy nízkolegovaných a vysokolegovaných ocelí.

Zaťažovateľ meraný pri 40°C:
MMA-obalená elektróda
25% - 170A - 26,8V
60% - 120A - 24,8V
100% - 100A - 24V
MIG-zváranie v ochrannej atmosfére
25% - 175A - 22,75V
60% - 120A - 20V
100% - 100A - 19V

Hmotnosť: 25,2kg

Napájacie napätie: 1x230V

Prúdový rozsah: 10-170A/30-175A

Rozmery mm: 660 x 620 x 380

Produkt zatiaľ nehodnotil nikto.

Pridať hodnotenie

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Zatiaľ žiadne otázky k produktu.

Opýtať sa

Polia označené hviezdičkou * sú povinné.

Odporúčame Vám podobný tovar

Zváračka Rebel EMP 215i s výbavou
  • Najpredávanejší
  • Odporúčané
  • Akcia -18%

Zváračka Rebel EMP 215i s výbavou

dostupné do 5 dní

1 805,78 € s DPH

+-
GAMASTAR 196LS PFC
  • Český výrobok
  • Akcia -9%

GAMASTAR 196LS PFC

skladom

659,00 € s DPH

+-

Súvisiace produkty

MobiMIG 180 K

MobiMIG 180 K

dostupné do 3 dní

1 630,00 € s DPH

+-
GAMASTAR 175 D

GAMASTAR 175 D

predaj ukončený

Cena na dopyt

GAMASTAR 175 L

GAMASTAR 175 L

predaj ukončený

Cena na dopyt

Naposledy pozerané produkty